Неправдиша• Изменено 1 час назад
А чого немає тем про викрадення і вбивство двох цивільних військовими
155 бригади за наказом (чи на замовлення) комбрига?
Найбільше мене цікавить як про це стало відомо. Бо родичі вбитих дізналися про це все від поліції
Неправдиша
• 1 час назад
Вже пише журналістка що була заява про зникнення, після якої почала шукати. А раніше я наче читала що поліція повідомила родичів. Коротше історія яка на голову не налазить
Семенівни сусідка• 1 час назад
Ви хочете обмити кістки вбитих? Чи може, ваша тема допоможе покарати винних?
Блакитне небо• 1 час назад
Ответ дляСеменівни сусідка
Тобто всі інформаційні ресурси можна закривати, бо НІЯКА тема не допоможе покарати нікого? Яка ваша пропозиція - мовчати?
Анти-анонім• 1 час назад
❗️Затримано екс-комбрига 155-ї бригади Станіслава Лучанова. Його та його підлеглих підозрюють у вбивстві двох цивільних
Семенівни сусідка• 1 час назад
Ответ дляБлакитне небо
Як тема на жіночому форумі повпливає на ситуацію?
Неправдиша
• 1 час назад
Ответ дляСеменівни сусідка
Я хочу про це поговорити. Кістки краще вбивцям давай перемиємо. Наші котики ніфіга не котики і нічим не відрізняються від бурятів, так виходить?
Семенівни сусідка• 1 час назад
Ответ дляНеправдиша
Так йдіть і пишіть про це відкрито, а не ховайтесь
Неправдиша
• 1 час назад
Ответ дляСеменівни сусідка
А вона має якось повпливати? Ми коли підвищення цін на проїзд тут обговорювали, то робили це для того щоб ціну назад знизили?
Вам біле пальто в гуляти чи розмову на цю тему припинити хочеться?
Анти-анонім• 1 час назад
Ответ дляСеменівни сусідка
Именно соц сети и журналисты помогли не спустить это и не замять
Надо говорить людям правду
Что военные, не только защищают, но и уже решают кому жить, кому нет
Надо говорить людям правду
Блакитне небо• 1 час назад
Ответ дляСеменівни сусідка
Те, що ви вважаєте обговорення на жіночому форумі недоцільними - це зрозуміло. Питання в іншому: що конкретно ви вважаєте ефективною дією суспільства в таких резонансних питаннях?
Неправдиша
• 1 час назад
Ответ дляСеменівни сусідка
А ви чого не відкрито пишете?
Анти-анонім• 1 час назад
Ответ дляСеменівни сусідка
Розголос и предупреждение
Держатся от них подальше
СкумбріяП8• 1 час назад
Ответ дляБлакитне небо
Д-демкоратія, але ставити незручні питання, обговорювати незручні теми, то робота на ворога. Зараз почнеться:матрьошки, а у вас в кацапстані і і т.д.
Неправдиша
• 1 час назад
Ответ дляСкумбріяП8
Та вже не працює це я бачу. Вже типу ’а що змінять наші розмови? Треба триматися до перемоги’
Семенівни сусідка• 1 час назад
Ответ дляНеправдиша
А ви чого не відкрито пишете?
Бо не я тему створила.
Неправдиша
• 1 час назад
Ответ дляСеменівни сусідка
Бо не я тему створила.
Ну так коментуйте без аноніма якщо вважаєте що такі теми тре а обговорювати відкрито. Починайте з себе
Блакитне небо• 1 час назад
Ответ дляСкумбріяП8
Ваш план - це тримати суспільство в інформаційному вакуумі або брехні?
А якщо завтра ваш (умовно) син перейде дорогу якомусь комбригу і буде вбитий - ви так само закликатимете всіх мовчки спостерігати?
Неправдиша
• 1 час назад
Ответ дляБлакитне небо
Мені здається ви не зрозуміли той крментар
Анти-анонім• 1 час назад
Ответ дляБлакитне небо
Так можно и женщин начать насиловать, а если ей не понравилось, не захотела или обидела - убивать
А что ж такого
Семенівни сусідка• 1 час назад
Ответ дляБлакитне небо
Висловлювати свою позицію відкрито. Наприклад, написати на сторінці посадових осіб, хоча б.
Анти-анонім• 1 час назад
Ответ дляСеменівни сусідка
Президент уже в курсе
Семенівни сусідка• 1 час назад
Ответ дляНеправдиша
Так я ж пишу, просто перемити кістки.
Хачапууури• 1 час назад
Это все +- одна и та же тема, начиная с 22-го, все прокуроры, менты ТЦК, СБУ, бывшие полковники и прапорщики с началом войны перешли в режим - Бог, они решают кому и когда жить или умереть и сколько это стоит, а власть дала зеленый свет этому, чтоб у верховного правителя голова не болела про набор мяса в окопы, он сказал делайте что хотите но чтоб мясо у меня было, а вам за это ничего не будет, чего стоит только решение суда про то что если журналисты будут рассказывать сколько намыл квартир родич голови ДБР, то у них арестуют счета и их оштрафуют, а откуда эти квартиры? - ясен пень как-то на войне замутил, и что стоит барину каких-то смердов убить, если это расходный материал,.. так и победим
Бачу_майбутнє• 1 час назад
Ответ дляСеменівни сусідка
Ці всі виродки служили в Скелі. Потім їх перевели в іншу бригаду, щоб і там *навели порядок*. Добре , що затримали, і не відомо, скільки ще вони вбили людей, можливо жертви Скелі це їх рук діло. Це потрібно розголошувати, щоб люди знали.
Неправдиша
• 1 час назад
Ответ дляСеменівни сусідка
Так я ж пишу, просто перемити кістки.
Та ми бачимо що ви написали десяток беззмістовних коментарів. Вам тему замилити чи пальто біле в гуляти?
Блакитне небо• 1 час назад
Ответ дляСеменівни сусідка
І завтра ’випадково’ померти від отруєння печенькою? А ваше тіло видадуть в невпізнаваному вигляді родичам з довідкою ’впала, вдарилась головою, вдавилась печенькою. Слідів насильницької смерті не знайдено’?