Брюнетка в Мармеладе• 2 часа назад
Ну, так шо там? Как надо жарить картошку?))
В теме ниже не хотят делиться секретами техники жарки картошки. Правильной жарки. Так как надо)? Какая она, идеальная картошка?
Ждушечка• 1 час назад
Обожнюю смажену картоплю, але не бачила, щоб смажили картоплю окремо, цибулю окремо, спочатку смажать картоплю, потім туди ж цибулю.
Звездолётчица• 1 час назад
Не читала тему про картоплю, смажу, як вважаю за потрібне і з врахуванням фізики)
Блондинка в Шоколаде• 1 час назад
Ответ дляМолода і нерозважлива
Ну я точно не буду ездить искать сорт картошки. Какая есть в маркете, такая и есть. И сорт не пишут. Я ее и не ем практически из-за этого.
так чого ви тоді виносите обвинувальний вирок всій картоплі? справа ж не в тім, що картопля погана й негодяща, а в тім, що берете першу-ліпшу
Молода і нерозважлива• 1 час назад
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Родители покупают на рынке у селян разную. Тоже никогда не встречается вкусная. Все не то.
Блондинка в Шоколаде• 1 час назад
Ответ дляМолода і нерозважлива
ну буває, не щастить, немає навички розрізняти, селяни на продаж сорти ростять зовсім не за смаковою ознакою, для себе в них зовсім інша є
Зашла на 5минут• 1 час назад
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Я для смаження на базарі Санте беру, дуже смачна вона виходить.
ХаДиДиШь• 2 минуты назад