Я_не_аноним_100%• 1 час назад
Жінки за 40, навіщо ви так робите?
Вже не раз звертала увагу, як в київському метро ці жіночки випялюються на молодших чоловіків, поглинаючі їх поглядом.
Зі сторони це дуже смішно виглядає...
Цвірінь• 1 час назад
А вы зачем наблюдаете за посторонними вам людьми и тем на кого они смотрят ? С какой целью ?
В танке• 1 час назад
Ответ дляМорковна
Що вже і хтиві погляди заборонені? Ким і коли? Як хочемо, так і дивимося
Ну, да. Фото ню ж не можна вже відправляти
, так хоч подивитись
Пишу_граммотно!• 1 час назад
Ответ дляНе боюся осуду
Тільки жінки за 40 так роблять ?
це світовий договорняк, щоб відрізняти дорослих жінок від всяких затурканих сімейних дам.
доростете до 40 і ви зможете пялитись на бідних пацанчиків в метро
Кудлата хмаринка• 1 час назад
В вам скільки 35++, ?.Ну в цьому віці можна, а вже за 40 к то зовсім’ бабці’ сором втратили
ХикориДикори• 1 час назад
Ну все хотят себе принца из метро
Скоро проезд 30 грн, еще можно и обеспеченного найти
Новопоштинская• 1 час назад
Я сонцезахисні окуляри завжди вдягаю, коли хочу повитріщатися на красівого молодого, щоб не спалитися.
Ответ дляпразники не помню
А я так вообще на подростков сегодня смотрела
Вроде мелкий а уже пузик и ещё и постоянно шея вниз
Понимаю ребёнка перекосило от смартфона
А другой смотрю чистый и лицо без прыщей (думаю ага этот молодец)
Ещё смотрю на деформацию стоп.
Короче у самой дома подросток. Так что это на автомате у меня))
Понимаю ребёнка перекосило от смартфона
Ещё смотрю на деформацию стоп.
Я на мужиков с большими сиськами смотрю ( завидую
Бесбардак• 56 минут назад
Ответ дляНовопоштинская
треба інфрачервоні, щоб споглядати чоловічі чесноти красівого молодого у всій повноті їх краси
Свекруховна• 44 минуты назад
Ответ дляВ танке
, так хоч подивитись
Та вже можно. Вже новий закон
Корсет_на_шурупах• 39 минут назад
Смішно - це коли ви вилуплюєтеся на жіночок за 40 і на молодших чоловіків одночасно, це вже піzдець у голові
Ms. Сама прямота• 36 минут назад
Ответ дляКлептоманка
а ти шо переживаєш шо твою черешеньку хтось украде?
Може це сама черешенька скиглить
Папобус• 29 минут назад
Ответ дляНовопоштинская
У метро?
Блін, я не подумала, треба і собі купити.
А то раптом хтось побачить мій погляд і сильно засмутиться. :)
Задолбулька• 16 минут назад
Это где в киевском метро молодые мужики, тролина? Там или пинсионеры или малолетки до 23-х
празники не помню• только что
Ответ дляМиззери
Да эти мужички (я так называю мужские сиськи) тоже притягивают взгляд))