МЕСТО_Встречи• 05 июня в 22:38
Жінки, хваліть більше своїх чоловіків вдома. Сил більше немає це слухати
Є колега, який регулярно дістає питаннями ʼа я тобі подобаюсь?ʼ, нервуєш бо мене побачила?ʼ, ʼсерце тьохкає, вірно?ʼ, ʼмені завжди приємно коли ти мене хвалишʼ.
Вважаю, що якби від жінки вдома він регулярно чув, що він коханий, найкращий, найгарніший і найрозумніший у бідолаги не було б потреби випрошувати ці слова у посторонньої жінки.
МЕСТО_Встречи
• 05 июня в 22:41
Ответ дляБоХатая
По всей видимости Вы как то себя проявили ,а он теперь прикалывается
Як? Я з ним по роботі спілкуюсь
Бадабум• 05 июня в 22:41
Не обязательно, это просто может быть его личный комплекс и неверие в то, что он сам по себе значимый мужчина. Этот флирт и подобное поведение просто нужно для того, чтобы себя убедить в противоположном
БоХатая• 05 июня в 22:42
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Як? Я з ним по роботі спілкуюсь
І що? Бувають такі чоловіки, що їм посміхнешся в коридорі, а вони вже думають, що на секс з ними натякаєш
Жерица ночи• 05 июня в 22:42
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Як? Я з ним по роботі спілкуюсь
По розумових здібностях ви з колегою зійшлися .
Миловидна леді• 05 июня в 22:44
Может это человек просто такой, который хочет всем нравиться и годить, почему сразу жена дома виновата?
Меня мой муж тоже комплиментами не забрасывает каждый день, но я не хожу и напрашиваюсь на них от посторонних. Потому что мне пох
МЕСТО_Встречи
• 05 июня в 22:44
Ответ дляЖерица ночи
Це наш директор, Галя
Тому мені дуже лестить ваш коментар, дякую)
Жерица ночи• 05 июня в 22:47
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Це наш директор, Галя
То до вас чіпляється Галя
? Упс, все нові і нові подробиці
Дикая Роза• 05 июня в 23:05
Він шукає де членика пристроїти, а ви вже дискусію розвели про високе