Можу брикнути• 15 июля в 11:29
Хтось робив ботокс в контур губ?
Хочу вколоти в губи філер , перший раз. Косметолог радить спочатку вколоти ботокс по контуру верхньої губи, щоб розлабити м´язи навколо рота . Типу вивернеться трохи верхня губа+ легка корекція десневої посмішки... Але може втратитись чутливість верхньої губи... Хтось робив таку процедуру?
Бабо-лебідка• 15 июля в 11:32
Мне остаток ботокса вколол врач, в верхнюю губу слева и справа, ничего чувствительность не потерялась. Там совсем не глубоко. Но врач, профессиональный хирург. Потом да, ввел филер.
Бабо-лебідка• 15 июля в 11:34
Я делала первый раз, вот чувствительность, как раз губы казались резиновыми после филлера, Но это прошло, где то за месяц.
ГоловнаЯ• 15 июля в 11:34
так, я робила. це дуже незручно. перший тиждень пити з чашок стаканів неможливо, все виливається з рота наче в старої бабки. і видовжилась верхня губа, став більший проміжок між носом и верхною каймою
Можу брикнути
• 15 июля в 11:35
Ответ дляГоловнаЯ
ой... ось це мене і лякає..
ГоловнаЯ• 15 июля в 11:37
Ответ дляМожу брикнути
ой... ось це мене і лякає..
допишу, раз ви розумюєте про що я. моя подружка через пару таких процедур в верхню губу була вимушена робити булхорн. бо видовжує те послаблення кругових мьязів як не крути.
Можу брикнути
• 15 июля в 11:39
Ответ дляГоловнаЯ
це жах, я навпаки думала , що це скоротить цю відстань .. В мене теж є знайома, в якої після цієї процедури вивернулу верхню губу в центрі, ніби клюв стало... добре що пройшло..
После шести ни-ни• 15 июля в 11:55
Мне два раза у разных врачей кололи ботокс над губой, и я никакого эффекта расслабления не почувствовала.