Меня много• вчера в 14:08
Чи може це бути контакт з кажаном
Сьогодні вдень,близько 12 дня, я йшла парком і відчула як над головою щось пролетіло, і торкнулось волосся, я наче відчула як кігтики трохи заплуталися а потім відірвались і відчула як крило провело по волоссю.Я озирнулась і побачила лише голуба який сів на гілку.Не може бути що це був кажан а я його не помітила?
ПадаюВреверансах• вчера в 14:11
Ви перелякана канєшно, але я трохи тоже стала.
Недавно читала, що хлопчик проснувся від того, що кажан на обличчя сів. Не царапав, не кусав. Батьки значення не придали. Дитина від сказу померла
ХвостПистолетом• вчера в 14:13
Ответ дляПадаюВреверансах
Это где вы читали? В местном вайбер чате? Обычно там такие страшилки распространяют
Бодіпозітівна• вчера в 14:15
А мені вчора чайка на плече, руку і нове плаття калача наложила. Кажуть, до грошей. Але місяць назад вона вже поклала мені великого білого калача прямо на задницю, коли я загоряла, а грошей так і не було. Кому вірити?..,
Українська Мрія• вчера в 14:17
Ответ дляПадаюВреверансах
мені здається, саме через цю ситуацію тепер багато хто по іншому і сприймає подібні ’контакти’, а хто не чув, той стібеться
Пані_Перчик• вчера в 14:19
Ответ дляХвостПистолетом
Купа інформації про цей випадок
Репетиторша• вчера в 14:19
Ответ дляПадаюВреверансах
А как он заразился?
Море_море_я_скучаю• вчера в 14:21
это галюцинация, первая стадия заражения бешенством от того алабая
Я в дамках• вчера в 14:23
Ответ дляБодіпозітівна
Ждите, это к везению))
Алина-1240• вчера в 14:24
Ответ дляПадаюВреверансах
От просто сел не бывает бешенства. Ребенок схватил и он куснул, дети бояться говорить
Репетиторша• вчера в 14:25
Ответ дляАлина-1240
Не факт, еще могли слюни попасть на слизистые или на поврежденный участок кожи
Алина-1240• вчера в 14:25
Ответ дляРепетиторша
Очень очень маловероятно. Практически 0
ХвостПистолетом• вчера в 14:25
Ответ дляПані_Перчик
Купа інформації про цей випадок
Ну так бы со ссылок и начинали. А не вот это вот: я где то прочитала …
Алина-1240• вчера в 14:26
Ответ дляРепетиторша
Я просто малую с детства помню, бегает по улице, кот хвать, спрашиваю укусил? А она не знаю, царапин полно. Или пса дразнила-вгрыз, то мне не сказала, благо хозяйский привитый
Чумачечая Весна• вчера в 14:36
Близько 12 дня хіба зо в вашій фантазії.
Ворони більше не нападають? Тепер тільки кажани?
Бодіпозітівна• вчера в 14:40
Ответ дляЯ в дамках
Ждите, это к везению))
Спасибо за утешительный прогноз 🌸
Галябалована• вчера в 14:54
Ответ дляБодіпозітівна
Це був знак: Гроші в дупу
Бодіпозітівна• вчера в 15:24
Ответ дляГалябалована
Це був знак: Гроші в дупу
Вже таким способом я використовувала багато разів - купувала щось щоб прикрити дупу:))) 😅