Ду да ду да ду• 2 часа назад
Скільки коштує прибирання квартири в Києві ?
Хто має домашніх помічниць,підкажіть, скільки коштує прибрати 3к квартиру ,орієнтовно 100кв м ? Якщо це базове прибирання,без миття вікон. І чи входить підтримка в чистоті таких дрібниць, як наприклад ,дозатор для мила на мийці ?
Мадам Подлинник• 1 час назад
80 квадратів + тераса літня 22кв
2800 за прихід
Додатково оплачую заміну постільної білизни і миття фасадів та полиць на кухні.
2800 за прихід
Сорока-ворона• 1 час назад
Мы не в Киеве, но недавно съезжали с аренды, заказывали клининг дома 160 кв м - 22 тыс. грн