Идеальная оптимистка• вчера в 19:55
Эпилуралка: за и против
Скоро рожать, а я до сих пор не могу решить для себя нужна ли мне эпидуралка.
Как вы рожали?
Зробіть вибір:
вже голосів:
С эпидуралкой
Без эпидуралки
Посмотреть ответы
Робот Вертер• вчера в 20:00
У мене перші пологи природні без епідуралки, а другі КР з епідуралкою- ідеальні були б природні пологи з епідуралкою.
Не соромлюсь• вчера в 20:05
Я народжувала без. Перейми були доволі терпимі, пологи стрімкі. Якщо були б довго перейми, може попросила б епідуралку, нічого такого в цьому не бачу.
Не налаштовуйтесь на один якийсь сценарій. Якщо будете відчувати, що вам вона треба, попросите і зроблять.
Ms. Откровенность• вчера в 20:16
Между сдохнуть от боли, просто сдохнуть от неразрешимых родов и эпидуралкой у вас будет понятный выбор. По ходу и решите.
Инстагра_мерша• 1 час назад
В мене перші пологи будуть восени. Вирішила вирішувати вже по ходу. Буде нестерпно - хай колють. Терпимо - значить без неї. Як я можу вирішити зараз якщо я навіть не знаю який це біль.
Але в цілому готуюсь, як правильно дихати, що очікувати і тд.
Рекламама• 11 минут назад
Була анестезія, і через це я не відчувала потуг. Якщо ви та, хто вище писав що дуже боїться, будь ласка не бійтеся, будьте сильною, бо ви вже мама і у вас є відповідальність за свою дитину. Я от думала тільки про себе у пологах, зараз шкодую що так вийшло