В курсі діла• сегодня в 12:20
З такою освітою тільки вчителем можна працювати?
Дочка хотіла на англійську філологію вступати, але на бюджет навряд пройде (середній бал 160), контракт я оплатити не зможу, а грант першого рівня на цю спеціальність не надається. Вона вирішила пробувати вступати на "середня освіта англійська мова", якщо на бюджет не пройде то хоча б буде грант першого рівня. Але вчителькою вона бути не хоче, просто каже, що це схожі спеціальності. Я пропоную готуватись рік до НМТ, щоб пробувати вступити на бюджет, або поступати заочно на англійську філологію і іти десь на роботу. Не знаю як правильно, плакати хочеться, але нічого не можу вдіяти, батько тільки аліменти платить 5 тисяч, в мене зарплата 15 тисяч гривень.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Хай іде на середня освіта англ
Філологія заочно
Вступ на наступний рік
Свій варіант
Свідок Перемоги• сегодня в 13:02
Пусть идёт на среднее образование. Племянница на 3м курсе, подрабатывает репетитором , берет дешевле, 250 в час, но 20+ в месяц уже есть
Я инженер, меряю от 1• сегодня в 13:03
Ответ дляСвоего не предлагать
А кем работать после английской филологии?
Підтримую, хай краще щось практичне обере, а англ можна и на курсах вивчити
Я инженер, меряю от 1• сегодня в 13:06
Ответ дляГл. Амурная
Ви не знаєте як буде. Більшість моїх однокурсників виїхала в англомовні країни. Дехто працює викладачами, деякі повідкривали тур фірми або просто там працюють. Крім того, маючи хорошу ’базу ’ з англійської, інші мови вчити значно легше. Ну і головне, що ваша дочка хоче там вчитися
На це не варто витрачати 4 роки
Платье Длинное бальное• сегодня в 13:06
Так як вона готувалась до нмт і має такий середній бал? Ну це просто капець
Украиночка• сегодня в 13:09
Ну яка підготовка до НМТ, якщо у вас нема коштів на репетиторів, за рік забуде те, що знала
Свекруня• сегодня в 13:10
Ответ дляВ курсі діла
Просто вона не знає ким хоче в майбутньому працювати. Просто всі однокласники поступають і вона хоче, виходить куди небудь. Душа лежить до вивчення мов, тому такий вибір.
моя донька 2 рази перепоступала, поки не зрозуміла чого хоче. Втратила 2 роки, але зараз займається улюбленою справою, в кінці першого курсу почала потрохи підпрацьовувати.
Дюйм оф о4ка• сегодня в 13:10
Авторе, без образ, але перукар або майстер манікюра навіть актуальніше.
Це так, образно.
Думаю, якщо ви пошукаєте в місцевих коледжах, то знайдете щось цікавіше, ніж вчитель англійської.
Це так, образно.
Админко• сегодня в 13:10
Надо смотреть не на название специальности, а на освитню програму. Специальность может называться ’Филология’, а в освитней программе стоять знания по педагогике. То есть готовят именно учителя.
Ищите, есть специальности типа военного переводчика, но там всегда большой конкурс.
Губи з філером• сегодня в 13:12
Ответ дляВ курсі діла
Она англ знает отлично и укр у нее 11 баллов было ?
Губи з філером• сегодня в 13:14
Ответ дляСмурфетта
Автор, выше говорят правильные вещи, Ин.яз в любом виде это только переводчик или учитель. Лучше получить специальность и иметь язык бонусом. Мои пример- маркетинг. Коллега закончила психологию плюс англ, сделала карьеру в hr направлении.
У меня ученица поступила на международные отношения язык и ездила уже в Ирландию на пол года обмен был и это у нас в Одессе, англ хороший никому не помешает даже если уедет за границу будет репетиторством заниматься это всегда престижно
Губи з філером• сегодня в 13:16
Автор вот парикмахер и маникюр это на курсах можно научиться, поэтому пусть поступает туда куда вы решили
Ответ длямесяцкие
А что это такие большие деньги?
Племяннице учится на переводчика англ яз
40 тыс в год. И тоже 20 тыс в месяц заработок у отца. Мать не работает. Брат взял кредит и дополнительные подработки но образование чтоб у ребенка было хорошее.
А якщо завтра щось з братом - втратить роботу, захворіє - хто буде платити кредит?
Пані_Халепа• 2 часа назад
Я бросила филфак еще в 1998, потому что тогда поняла, что анг это не специальность, а навык. Дорога только в школу.
Удивляет что до сих пор поступают на филфак чтобы что?
Грушки-яблочки• 2 часа назад
Ответ дляВ курсі діла
Так вона більше ні на кого і не хоче, тому і розглядаю варіант заочне + робота. А так чотири роки провчиться на вчителя і положить диплом на полку.
Такий варіант гарний для тих, хто мову знає ідеально вже. Судячи з конкурсного балу у вашої доньки результат невисокий. Чи буде вона щось вчити, та ще і з роботою? У школі не знайшлося часу, а зараз знайде? Треба дивитись на речі реально
В курсі діла
• 2 часа назад
Ответ дляГуби з філером
Англійська 11, українська 9
Своего не предлагать• 2 часа назад
Ответ дляСвекруня
На чем останавилась в итоге?
Свекруня• 2 часа назад
Ответ дляСвоего не предлагать
На чем останавилась в итоге?
міждународні економічні відносини та політологія, дві спеціальності одна очна інша заочна.
Гл. Амурная• 2 часа назад
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
На це не варто витрачати 4 роки
На заочне варто?
Любви вам!• 41 минуту назад
Ответ дляВ курсі діла
Изучение языков в наше время необходимость для всех.
Пусть думает дальше.
Что она будет делать в условиях конкуренции, когда средний айтишник знает язык лучше, чем она? Но он ещё специальность имеет.
Я склоняюсь к выбору вуза, чтобы ребёнка взяли на работу по специальности уже на 2 курсе.
Кем её возьмут на английской филологии? Хостес в готель? Отож.
Пусть думает дальше.
Мадам Тю-лю-лю• 39 минут назад
Я закінчила педагогічний університет. Факультет іноземних мов. Німецька та англійська мови.
В педагогіці працюють лише кілька одногрупників.
Педагогічна освіта, це ж не лише навчання дітей. Це — вміння спілкуватися, вміння адаптуватися, вміння знаходити підхід до різних людей, ну і, звісно, знання іноземних мов.
Мадам Тю-лю-лю• 38 минут назад
Ответ дляСумка з негодою
неужели нельзя выбрать другую похожую специальность, чтобы не платить, а учиться на бюджете и еще стипендию получать? учат там все равно примерно одинаково
💯