МадамОхмури• 1 час назад
Выучить англ до уровня B1 с уровня
Ландон из капитал Грейт британ.
Как и за сколько времени выйдет.?
Перловая Кашка• 1 час назад
Зависит от того, сколько времени/сил вы будете тратить и насколько способны. Потенциально - полгода-год.
Не служанка• 36 минут назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Два роки
Якщо пам´ять гарна та не лінуватись.
Из Кукуева я• 16 минут назад
Сильно зависит от уровня энтузиазма, способностей и наличия времени/возможностей. Знаю таких, которым понадобилось лет 5, но там без денег/времени и курсов/толковых учителей.
Ноунэйм• 4 минуты назад
Як ви відчуваєте, як у вас з мовами? У мене, наприклад, не має здібностей до них. Теж хотіла англійський підтягнути з А1- А2. Але мабуть це мій найвищий ступінь. Займалась з репетитором 9 місяців. І розумію, що мені хоч зірку з неба, і нічого то не дасть. Можливо, що 45 років, важко запам´ятати вже. Домашніх завдань робила багато, взагалі все те навчання тяжке. То з репетитором розпрощалась. Аж на душі легше стало.