Шумелка Мышь• вчера в 16:29

Книжки для підлітків.

Дівчата, підкажіть будь ласка які зараз є сучасні книжки, щоб зацікавити на читання дівчину-підлітка 13-14 років?
Жена сантехника• вчера в 16:30
Зазвичай діти в такому віці вже самостійно шукають собі книжки, а не питають у мам

Личко Невеличке• вчера в 16:30
Та если не хочет читать, никак не заставите
So_so• вчера в 16:32
Мандрівний замок Хаула
https://uk.wikipedia.org/wiki/Мандрівний_замок_Хау...(%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD)
Кружите меня,кружите• вчера в 16:34
Я не знайшла . Дитина читати не хоче. Своїм прикладом в даному випадку не працює. Я дуже люблю читати.
автор Шумелка Мышь • вчера в 16:41
Ответ дляЛичко Невеличке
От зараз в неї виникло бажання спробувати. Хочу її в цьому підтримати і допомогти знайти саме ту книгу, з якої почнеться любов до читання.
Дверной_Проем• вчера в 16:44
Ответ дляШумелка Мышь
Терри Пратчетт серия про Тиффани Болен.
автор Шумелка Мышь • вчера в 16:44
Ответ дляЖена сантехника
Ну куди ж без вас, таких токсиків.
Невгамовна Бу• вчера в 16:52
Автор, читають різне.
Однокласниця читає любовні романи, моя триллери про серійників.
Тут не вгадаєш.
Хоть приблизно, що подобається?
Жена сантехника• вчера в 16:53
Ответ дляНевгамовна Бу
Автор, читають різне.
Тут не вгадаєш.
Хоть приблизно, що подобається?
Дитині 13-14 років, вона вже сама в стані вирішити і знайти те, що буде читати
Мене шокують такі теми

Жена сантехника• вчера в 16:53
Ответ дляШумелка Мышь
Ну куди ж без вас, таких токсиків.
У вас не нормотипова дитина?
Невгамовна Бу• вчера в 17:00
Ответ дляЖена сантехника
Мене шокують такі теми
От дивіться.
Літератури море.
Навіть, в якому напрямку рухатись , важко знайти.
Є рецензії, але як знайти те одне потрібне.
Чому не скористатись чиїмось досвідом ?
энциклопУдия• вчера в 17:01
Ответ дляШумелка Мышь
Ну куди ж без вас, таких токсиків.
Вам тут тьоті зараз порадять ... Те, що читали самі 30 років тому

В такому віці підліток сам може обрати. Може темне фентезі, може триллер, може манга.

А може єбліт😆
Невгамовна Бу• вчера в 17:03
Ответ дляэнциклопУдия

А може єбліт😆
Я читаю багато підліткового, можу порадити.
энциклопУдия• вчера в 17:04
Ответ дляНевгамовна Бу
А рочків вам скільки?)
З чого ви вирішили, що підлітку сподобається те, що дорослій тьоті?)
Невгамовна Бу• вчера в 17:08
Ответ дляэнциклопУдия
А рочків вам скільки?)
Бо є підліткова літерература. Така класифікація, якщо знаєте.
Наприклад з фото.
Яка різниця, скільки мені. Я ще й міньйонки ходжу дивитись в кінотеатрі.
Жена сантехника• вчера в 17:13
Ответ дляНевгамовна Бу
От дивіться.
Літератури море.
Чому не скористатись чиїмось досвідом ?
Дитині 13-14 років!!!
Вона вже може сама розібратися ц всьому
Альфред Шнитке• вчера в 17:26
Моей 15, сейчас параллельно читает Локвуд и ко, Сильмариллион и отец Браун. И такое разнообразие всегда. Отправьте свою девочку в бмблиотеку или книжный, сама разберётся
автор Шумелка Мышь • вчера в 17:29
Ответ дляНевгамовна Бу
Автор, читають різне.
Тут не вгадаєш.
Хоть приблизно, що подобається?
Думаю, що сподобається і фентезі, і якісь романи без інтимних подробиць.
Просто хоча б напрямок, якихось авторів з гарним складом.
автор Шумелка Мышь • вчера в 18:10
Ответ дляНевгамовна Бу
От дивіться.
Літератури море.
Чому не скористатись чиїмось досвідом ?
100%. Коли дорослі жінки питать поради стосовно який фільм подивитись, чи яку книгу почитати, то все ок.
Коли спитали до дитини 13-ти років, то все - дитина ненормотипова, несамостійна і взагалі дібілка якась, якій мама допомогає.

Баба на горошині• вчера в 18:22
В такому віці вже пізно...хіба що вона питає поради у вас.
автор Шумелка Мышь • вчера в 18:26
Ответ дляБаба на горошині
Ну ,звичайно, пізно. Це вже майже пенсія, закат життя 🤣
Баба на горошині• вчера в 18:49
Ответ дляШумелка Мышь
Я про те що лише бажання дитини потрібно! А привчати до книжок потрібно з пелюшок !
Баба на горошині• вчера в 18:51
Ответ дляШумелка Мышь
Якщо дитина хоче читати, то в такому віці сам знаходить що.
Вона питала пораду у вас?
Невгамовна Бу• вчера в 18:51
Ответ дляШумелка Мышь
Можете глянути трилогію Вортекс Анна Беннінг.
Трилогію Темні Уми А. Бракен.
Серію Лакс Дженніфер Арментроут.
Серія Тести Дж Чарбонно.
Серія Сплячі Велетні Сільвен Невель.
Серія Метеорит А Г. Тейлор
З детективів сподобалась виживуть п´ятеро Холлі Джексон.
Тут багато радять посібник з убивства для хорошої дівчини, не сподобалось,нудна.
Якщо просто пригодницькі, може пробувати Дена Брауна( але мені не дуже зайшов) чи Джеймса Роллінгса. ( Цей автор подобається найбільше).
Це так з останнього. Якщо потрібно, ще щось пораджу. Більше по фантастиці і пригодах.
Ще дочку запитаю,що їй з фентезі зайшло.
автор Шумелка Мышь • вчера в 19:21
Ответ дляБаба на горошині
Вона питала пораду у вас?
Ну, звичайно, спитала. Так і сказала: «Мама, хочу спробувати щось почитати, давай подивимось на сайті, що можна обрати, щоб мене зацікавило».
Раніше любила, щоб я їй читала. Потім була перерва, не хотіла зовсім нічого. Зараз от знов зʼявилась тяга. І я хочу допомогти своїй дитині. Не вважаю, що це щось погане або соромне.
автор Шумелка Мышь • вчера в 19:21
Ответ дляНевгамовна Бу
Трилогію Темні Уми А. Бракен.
Серію Лакс Дженніфер Арментроут.
Серія Тести Дж Чарбонно.
Серія Сплячі Велетні Сільвен Невель.
Серія Метеорит А Г. Тейлор
Дякую дуже 🥰
Невгамовна Бу• вчера в 19:26
Ответ дляШумелка Мышь
Дякую дуже 🥰
Якщо ще раз ось потрібно буде, звертайтесь.
У всіх книгах дійові особи- підлітки.
Я старалась вибирати без відвертих сцен і дійсно щось цікаве.
Тут бачила підліткам Острів Скарбів, Дюма, 100 років самотності чи Котів- Вояк радять... Ну таке щось.
Тести- по типу Голодних Ігри, але не такий заїханий кінець.
З класики можна ще глянути Джек Лондон Серця трьох. Пригоди, загадки, скарби.
Баба на горошині• вчера в 19:56
Ответ дляШумелка Мышь
Так це не про те як привчити читати! Це про те що можна їй порадити! Вона у вас вже зацікавлена в читанні!
Може Кінга? У нього шикарні навіть просто оповідання.