все по ГОСТу!• 1 час назад

Врач сказал пить ребенку вино

Врач сказал 2 недели давать 9-летнему ребенку рюмку красного вина для поднятия гемоглобина. Я такое впервые слышу. Вы бы давали ребенку алкоголь? Курс 2 недели.
Ніколи не збрешу• 1 час назад
Ответ дляМоя улюблена страшко
Є знайомий ліквідатор, якраз тільки пішов в армію, а їх перекинули вивозити вантажівками радіоактивне сміття з Чорнобилю. Так от, він сказав, що якби не випивав щодня, то його і в живих вже не було б уже багато років. До речі, їм там щоранку наливали перед роботою, у 86 році. Правда, горілку, а не вино...
Це був більше психологічний ефект від страху. Алкоголь притупляв страх.
При високих дозах радіації виникає так зване «радіаційне похмілля» - нудота, металевий присмак у роті, головний біль. Горілка тимчасово маскувала ці симптоми, і людям здавалося, що їм стає краще.
У вашого знайомого хороша генетика і міцне здоров*я

Ніколи не збрешу• 1 час назад
Ответ дляСтервочка
сотруднику врач как-то посоветовал выпить коньяка и залезть в теплую ванну при камнях в почке
моїй мамі теж схоже радили від каменів, тільки шампанське замість коньяку))
Кузякин• 1 час назад
Ответ длявсе по ГОСТу!
Сестра живет в Италии много лет, пьют ежедневно бутылку вина на компанию, даже беременная пила. Там врачи не запрещают, а даже советуют. Но, тут ребенок.
На какую компанию? Они там, в большинстве, за день на одного по бутылке выпивают. Но сухого, не сладкого.
Кузякин• 1 час назад
Ответ дляМизимец
Так моїй вагітній подрузі лікар рекомендував, але натуральне, а таке знайти важко
Что в этом важкого? Сейчас огромный выбор натурального вина на любой вкус и кошелек.
Кузякин• 1 час назад
Ответ длявсе по ГОСТу!
Красное сухое сказал.
Пусть пьет. В чем проблема? Если вы не верите врачу - не ходите к нему. Сходите к другому на консультацию
Кузякин• 1 час назад
Ответ дляПрибираю щодня
поищите натуральное может? не с атб...
Что не так с вином в АТБ? Сколько невежд, ужас
Прибираю щодня• 1 час назад
автор кагор подойдет...
Мизимец• 1 час назад
Ответ дляКузякин
Бо там немає натурального
Кузякин• 1 час назад
Ответ дляПрибираю щодня
автор кагор подойдет...
не подойдет. Там один сахар. Врач сто процентов рекомендовал сухое

Маю декілька думок• 1 час назад
Ответ дляМоя улюблена страшко
Щас я вам заменю рецепт, автор...
Берете зелёную не жареную гречку, перемалываете на кофемолке. Перемешиваете с перетертой с сахаром свежей ягодой чёрной смородины 50 на 50. Три раза в день по чайной ложке, поднимает гемоглобин - даже беременным можно
Гарно. А смородину чим можна замінити?
from Ukraine• 1 час назад
У Вінниці років десять тому в аптеках продавали бальзам Вігор, на ньому було написано що показання - втома і депресія :). Усі місцеві алкаши на ньому міцно сиділи, він коштував дешевше за горілку і мав 37 градусів. Погуглила, він досі існує
Кузякин• 1 час назад
Ответ дляМизимец
Бо там немає натурального
Есть. И довольно таки большой выбор.
Вы в плену предрассудков.
Прибираю щодня• 1 час назад
Ответ дляКузякин
а да, забыла, но может там советовали во Львове заказать, автор может тут спросит кто во Львове живет, может девочки помогут?
Моя улюблена страшко• 1 час назад
Ответ дляМаю декілька думок
Гарно. А смородину чим можна замінити?
Нічим. Зараз сезон свіжої. Шукайте
Моя улюблена страшко• 1 час назад
Ответ дляfrom Ukraine
Вигор уже не тот((
Маю декілька думок• 1 час назад
Дивна рекомендація від лікаря.

Нарколог казав, що будь які ліки є в безпечному вигляді без алкоголю, лиш треба повідомити лікаря, щоб виписав аналог без алкоголю
Біле пальто• 1 час назад
Троль
Моя улюблена страшко• 1 час назад
Ответ дляНіколи не збрешу
Ні. Всі його армійські знайомі уже... Немає їх((
Плекаю думи• 1 час назад
Ответ длявсе по ГОСТу!
Нет, врач возрастной мужчина.
Змініть лікаря.
Мені терапевт від анемії прописувала червоне вино у 1998 році, коли нормальних таблеток було не купити.
Але мені було 22 роки і дозування було - столова ложка на ніч, два тижні пити, два тижні не пити.
9-річній дитині рекомендувати вино, коли повно у продажу препаратів заліза, може лише якийсь нелюд.

Видна міленіалка• 1 час назад
Ответ дляМоя улюблена страшко
так а они не пили каждый день ту водку?
Там-тарарам• 1 час назад
Дайте срочно рецепт, мужу покажу, что я лечусь, а не бухаю
Ловлю капці• 1 час назад
Ні, мені дорослій такого не прописували. Тільки препарати заліза
Директриссимо• 1 час назад
автор я взрослая с низким гемоглобином и ферритином. поверьте вино не помагает
Затишне кубло• 1 час назад
______
Плекаю думи• 1 час назад
Ответ дляМаю декілька думок
Гарно. А смородину чим можна замінити?
Є простіший рецепт.
Їсти жменю темних родзинок на день (замість цукерок).
Я так під час вагітності підняла собі гемоглобін зі 109 до 137 за два тижні.
Але це працює тільки тоді, коли гемоглобін вище за 95, якщо нижче, треба препарати заліза.
Моя улюблена страшко• 1 час назад
Ответ дляПлекаю думи
Є простіший рецепт.
Цукру там дуже багато
Не люблю натовп• 56 минут назад
Вперше чую про такі ліки для дітей як вино. Знаю, що мені піднімали гемоглобін в дитинстві печінкою, сухофруктами і гранатовим соком.
Плекаю думи• 55 минут назад
Ответ дляМоя улюблена страшко
Цукру там дуже багато
Так, чимало.
Але навряд чи більше, ніж у плитці шоколаду, наприклад.
Варена цибуля• 53 минуты назад
Ответ дляПрибираю щодня
поищите натуральное может? не с атб...
И как его найти ? Ну точно не по цене, так как сухое вино не может стоить дорого. Кабеине оно в любой стране каберне или Мерло. За границей эти вина за 2 евро можно купить. Так что в атб такие же вина как и в любом другом магазине
Варена цибуля• 54 минуты назад
Ответ дляПрибираю щодня
автор кагор подойдет...
Он не сухой