Фляшунька• 1 час назад

Вы бы оправдали женщину, которая убила любовницу своего мужа?

Карамбулкул• 1 час назад
Я б її виправдала якщо вона вб´є чоловіка. Стан афекту. Коханка тут ні до чого.

Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляMs. Любмая жена
так-то да..но,как правило,яйценосцы предпочитают сидеть одной жо на двух стульях сразу. Благородство-закончил отношения и пошел во все тяжкие,как-то не в чести
Вы путаете брак и сказки про маленькую фею. Брак это средство для удобства, общих целей и выгод. И вступать в него по уму надо, а не потому ’что влюбились и писька потекла’
Курочка• 1 час назад
Оу... нет
Карамбулкул• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Це ринкова економіка? Спати лише за гроші ну такоє собі задоволення ... Через кохання приємніше.
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляКарамбулкул
Да. Своего рода да.
Карамбулкул• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Да. Своего рода да.
Це не для всіх. Гвалтувати себе навіть за велике бабло, можуть не всі.
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляКарамбулкул
Брак и партнер это один из способов для обретения своих каких то нужд и стремлений
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляКарамбулкул
Сидите без бабла, только не нойте потом, что дофамин и бабочки прошли , а вы с разбитым горшком
Карамбулкул• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Але далеко не єдиний. Жінка і сама по собі реалізує і закриває свої потреби. Рабство воно не для всіх.

Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляКарамбулкул
Я написала, один из)
Карамбулкул• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Це пише мені жінка в якої кролі голодні, їсть з підлоги суші і немає грошей на прибирання? Ви чудовий приклад того, як робити неварто.
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляКарамбулкул
) мне денег хватит до конца жизни моей в 100 лет) не волнуйтесь😂даже если дня больше работать не буду
Карамбулкул• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Кролям своїм розкажіть. якщо вони не загубляться в нетрях того багатства
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляКарамбулкул
Я и вам могу, чего скрывать)
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляКарамбулкул
А рабство, это когда мужчина развивается, видит людей, а женщина в пеленках и кастрюлях погрязнула😀
Чекаю завтра• 1 час назад
Ні
Гербарія сушу• 1 час назад
Я б їй ще додала другий термін, не того ж прибила
Чекаю завтра• 1 час назад
А чому завжди винувата жінка , а не кабель?
Карамбулкул• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Ми з вами про сексуальне рабство говоримо. Спати з чоловіком за гроші який не подобається навіть, це зневажати себе. А одружуватись (лише через гроші) наголошую, величезна дурість.

Кусман Сиру• 1 час назад
Нет, пусть мужа убивает, он больше виноват
Карамбулкул• 1 час назад
Ответ дляЧекаю завтра
От і я про це
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляКарамбулкул
Ну спите без денег на шарика) жертвенность куда приятней да?)
Карамбулкул• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
А у ваші голові існує лише два варіанта стосунків? Для вас спати з чоловіком лише за гроші, або жертва?
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляКарамбулкул
Есть еще третий, дружба, каждый сам за себя) но не называйте это браком😂
Чекаю завтра• 1 час назад
Ответ дляКарамбулкул
От і я про це
Бідненьких ходив -ходив і тут його ізнасілували 🤣
Карамбулкул• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Тоб то кохання в принципі не існує? Тому що ви його ніколи не мали?
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляКарамбулкул
Дофамин выбросим, уже уяснили, год и он проходит😀
Гербарія сушу• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Та скіки там треба, скоро з смітника почнете тягати
Карамбулкул• 1 час назад
Ответ дляЧекаю завтра
Сволота така, маминого пиріжечка, згвалтували.
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляКарамбулкул
Существует) в виде выброса дофамина😃😀а потом он проходит и остаются выгоды и привычки