Продавчиня кіз• вчера в 21:35

Как думаете, митинги в Киеве и Одессе проплаченные?

Они просто одновременно образовались, поэтому возникла такая мысль. И против других вещей люди не выходят, а вышли за что-то не столь важное на мой взгляд
Зробіть вибір:
вже голосів: 47
Проплачено
Не проплачено
Не знаю
Ваша прЭлесть• вчера в 21:36
Без вливань нічого не буде ніколи

Потішаюся• вчера в 21:37
Как против ТЦК, космических цен на проезд, которые большинство украинцев не вытянет - протестов нет. Все молчат. Всех все устраивает
А как за чувака, создавшего «резерв», «дия», «Киев цифровой» - и прочие атрибуты цифрового концлагеря - ПРОТЭСТЫ!
Вмію заміряти найкраще• вчера в 21:38
Блін, а я була і мені не заплатили!!!
Вернутися гроші попросити?

До речі, мітинг був проти підвищення вартості проїзду, і не один раз, за чіткі терміни служби і демобілізації, а також кожен тиждень за повернення полонених. Те, що ви про це не знаєте- це ваші проблеми.
Тут надолго• вчера в 21:39
Частично
Проплачено пропаганду у медийщиков
Остальные повелись
Если бы, так же проплатили в инете против тцк - тоже бы люди вышли бесплатно
Но сейчас другие цели
Ваша прЭлесть• вчера в 21:45
Ответ дляТут надолго
Частично
Проплачено пропаганду у медийщиков
Остальные повелись
Но сейчас другие цели
Просто хтось може підхватити хайп проти влади, трохи влити грошенят і направити в потрібне їм русло
Огірок та Помідорчик• вчера в 21:42
Ответ дляВаша прЭлесть
Без вливань нічого не буде ніколи
Эк у вас жизнь построена вся на взятках
Коржик• вчера в 21:42
Ответ дляТут надолго
Частично
Проплачено пропаганду у медийщиков
Остальные повелись
Но сейчас другие цели
1000 говорящих голов, как пропаганда геббельса, и можно творить с массами все, что угодно
Завжди мало• вчера в 21:43
Да, организовано. Не значит, что на входе вам заплатят, но за то, чтобы подняли массы, очень неплохо проплатили. И здесь сидит стая ботов нанятая, сейчас прискачут жалобы жать и обвинять всех в москализме
Нога на ногу• вчера в 21:44
А вы все очки не Снимите?

Мовчу, але хочу• вчера в 21:45
Как и все в этой стране
Ваша прЭлесть• вчера в 21:46
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Эк у вас жизнь построена вся на взятках
На таких як ви воно і розраховане. Дивіться далі ваш марафон потужності, вірте у рожевих поні
Капітанша• вчера в 21:45
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Блін, а я була і мені не заплатили!!!
Вернутися гроші попросити?

Вам і не заплатять) Щоб заплатили, то потрібно було йти одними з перших, а стадо підтягнется безкоштовно з цікавості і щоб не відставати від інших)
Огірок та Помідорчик• вчера в 21:47
Ответ дляВаша прЭлесть
Мне вам лень доказывать, кто из нас верблюд. тем более, что вы за эти темы получаете денежку и у вас шкурный интерес макать в овно.
автор Продавчиня кіз • вчера в 21:50
Просто там и стоять страшно, сейчас в Одессе постоянно то ракеты, то шахеды, бандероли какие-то летают, может и прилететь в толпу
Вмію заміряти найкраще• вчера в 22:00
Ответ дляКапітанша
Стадо з цікавості на форумі теми строчить😄🫰🏻 Все переживає, чи заплатять, чи треба йти)
Капітанша• вчера в 22:06
Ответ дляВмію заміряти найкраще
На форумі Манька з ранку до ночі працює тільки) Аккаунтів на всіх українців вистачить. А інші, то просто цікавість. Мені вже на 5-й рік війни пофіг, який конкретно з вилупків не поділив з іншим гроші. До звичайних українців вони все рівно не дійдуть, а полегшувати життя їм, обираючи чиюсь сторону і стоячи на пеклі з картонками мені не впало)
З бісиками• вчера в 22:06
Цікаво, оті люди, що голосують за ’проплачено’, вони хоч на одному майдані були за своє життя? Мабуть що ні, бо ідей, за які б пішли, немає, а грошей ніхто не пропонував. от і задають запитання
Викачую яйцями• вчера в 22:14
Думаю, що так. Сьогодні в автобусі їхала з зовсім юними дівчатами 16-18 років, вони вигадували що цікаве написати на картинці. При тому це не те, що люди на мітингах не розділяють ідеї, просто додаткова стимуляція.
Відморожена• вчера в 22:13
Мое мнение ,что не то ,что бы пропоаченные ..скорей очень тонкая манипуляция на сознании с помощью ресурсов.

Ваша прЭлесть• вчера в 22:47
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Точно. Сиджу на пособіях і забула зняти гроші. Нагадайте, це де-в Єгроші? Чи куди мають прийти?
Огірок та Помідорчик• вчера в 22:48
Ответ дляВаша прЭлесть
Вам виднее, куда вам деньги приходят.
И ежели вы сидите на пособиях в Европе, то чего вы лезете со своими советами, как тут правильно жить? Деньгу отрабатываете?
Ваша прЭлесть• вчера в 22:49
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Вам виднее, куда вам деньги приходят.
Все чекаю зарплату, а її нема і нема
Огірок та Помідорчик• вчера в 22:51
Ответ дляВаша прЭлесть
Все чекаю зарплату, а її нема і нема
Мне не нужны ваши проблемы. Коту жалуйтесь.
Ваша прЭлесть• вчера в 22:52
Ответ дляОгірок та Помідорчик
А мені ви не потрібні. Але ж ви лізете з вашою думкою, що всі на зарплаті