На часах почти час дня. Почему нет ни одного заявления Зеленского про обстрел Киева, и перспективы что будет дальше? Почему он молчит? Где он вообще находится?
Ответ дляMrs.Pretty
Ваш нік вам дуже підходить. Зі всією повагою і співчуттям до всіх міст, містечок і сіл, які потерпають від воєнних дій - але Київ - це столиця, головне містоі обличчя держави, його активно і інтенсивно трощать і нищать його жителів . І це не те що можна підтягнути під ’ це війна, того обстрілюють’. Це дуже показово щодо реального стану і шансів на перемогу і каву в Криму.
А, інших можна ’підтягнути’. Супер. Тобто Київ - обличчя, Херсон/Дніпро/Чорноморськ (підставити потрібне) - ...опа держави? Київ обстрілюють не тому, що війна, а інших тому що?
Так, мене дивує зверхність і винятковість деяких киян.
Mrs.Pretty• вчера в 14:02
Ответ дляOllka
У нас таке було три дні назад, перед цим тиждень назад, перед цим ще три рази.
І? Треба до цього ставитися як до норми? Ви знущаєтесь, чи прикидаєтесь?
Чи все-таки не прикидаєтесь?
Mrs.Pretty• вчера в 14:06
Ответ дляДивнулька
Краще б вас дивували ваші дивні фантазії, у яких ви намагаєтесь звинуватити інших.
Ви не тільки не розумієте того, що відбувається, але й не розумієте прочитаного
Татьяна-57fb• вчера в 14:05
Ответ дляАдляВасЯникто
Есть предположения что будут проблемы у ВСУ так как вооружение или ГСМ сухогруз всё таки перевозят по морю. Естественно по новостям это молчок.
они найдут с партнерами другие пути перевозки между домами людей авто дороги еще не разбомбили или в трамвае например погрузка или выгрузка возле школ или роддома гениальная идея и море не надо
Ответ дляДивнулька
Якби це був район, який постійно під обстрілами, то в квартирі точно не сиділа б.
То есть ночевали бы постоянно, каждую ночь в укрытии? Так как добежать куда-то сейчас в киеве, когда летит баллистика, шансов мало, по крайней мере для меня, мне вообще особо бежать некуда, нормальное укрытие , это некоторые станции метро, но они от меня далеко.
Ответ дляФернанда
Тобто шукала б шляхи вирішення проблеми хоча б в ті ночі, коли попереджають, якщо б жила в районі, де часто прилітає.
А так, все одно всього не передбачиш.
Але тема явно відхилилася від стартпосту, на що і був розрахунок Авторки. На незручні питання вона не відповідає. Не бачу змісту далі мірятися.
А так, все одно всього не передбачиш.
Ответ дляМанула
Нещодавно Буданов в інтерв´ю говорив, що ескалація призведе або до припинення війни, або до катастрофи. В казки вже мало хто вірить, тому, на жаль ...
Класс оптимистично.
Ответ дляДивнулька
А так, все одно всього не передбачиш.
Так я же вам написала, что с начала июля предупреждают каждую ночь, поэтому либо каждую ночь ночевать в метро и в 5 утра, если нет тревоги , ехать домой, либо ...надеятся на Бога...
И заметьте, меряться начали вы, пытаясь доказать, что в киеве не так тяжело, что и без тревоги у нас нет прилетов, и что якобы время у нас есть куда добежать, и что предупреждают нас... до сраки эти предупреждение, пардон.
Сегодня ночью многие не ожидали именно такого, так как массированые, последнее время по Киеву были с тушками, а между ними атаки каждые 2- 3 дня по 5-10 ракет, а вот сегодня без тушек- 40 ракет(( и первая прилетала через 2- 3 минуты, тревогу дали одновременно с фиксироаанием уже лятящей цели и да, предупреждали, что ожидают около 10 ракет, а в итоге в четыре раза больше((
маринель-наумка• вчера в 14:23
Ответ дляКаллипсо
Я Харьков, имею право что-то сказать или нет? Достаточно неспокойное место, чтобы гоаорить? Как вы считаете? Очень важно знать ваше мнение )
Чернигов с вами
Ответ дляДивнулька
З усією повагою і співчуттям до киян, але хіба цієї ночі сталося щось най-най? Вам мера мало, треба ще й президента? Всім іншим населеним пунктам достатньо, а саме Києву - ні? Багато міст під обстрілами постійно, хоч і зараз гляньте на карту тривог. То йому треба безперестану говорити і говорити.
І які перспективи від президента вам потрібні саме після сьогоднішньої ночі?
Напішіть коли ще прилітало 45 балістичних ракет за годину?
Ответ дляФернанда
Міряться почала Авторка, яка одразу сховалась в кущі і почала писать про інше.
Я ніде не писала, що в Києві ’не так важко’, лише не розумію волань ’де виступ президента???’, хоч він і був, як написали вище.
Зараз складний період для Києва. Але не тільки для Києва.
’без тревоги у нас нет прилетов’ - я писала про те, що нас ніколи не попереджають ні про які атаки.
І взагалі, намагаюсь повернути тему до стартпосту, але ні.