Пьяная вишня• 2 часа назад

Кот крошит мебель

Всё время точит когти о диван, хоть стопку игрушек для этого поставь. Как вы решаете эту проблему?
Анонимба• 2 часа назад
По носу давала, и пшикала водой еще

З родзинкою• 2 часа назад
В мене не допомогло, кішка не тільки драла, а ще і згризла кути...
тепер накриваю диван і втановила двері в вітальню. Коли мене не має вдома живе в коридорі, а там штукатурка і вбудованні шафи, гризти і дерти може тільки свої полички...
Вишнёвая Леди• 2 часа назад
Ответ дляАнонимба
По носу давала, и пшикала водой еще
Чого ж так слабенько? Можна було кігті повидирати з м´ясом. Знущатись, так знущатись.
вам по носу ніколи не давали, живодерко?
Анонимба• 2 часа назад
Ответ дляВишнёвая Леди
никто его не избивал. Просто щелкала по носу. Но у вас же только две крайности, так что нет смысла спорить)
Вишнёвая Леди• 2 часа назад
Я купувала спрей відлякуючий, обробляла ним м´які меблі - допомогло. Якби не допомогло, то придивилась накладки на меблі на липучках типу, нові меблі купуємо виключно з тканини антикіготь.
Тільки не потрібно спричиняти йому фізичний біль чи дискомфорт, як тут радить садюга в першому коменті, результат може бути дуже неочікуваним
Та никада в жизни• 2 часа назад
Накрыть чем-то диван
ЯяяКакаджамбо• 2 часа назад
Газетой ганяла, тапком запускала
Некоторые когти подстригают знаю
Вишнёвая Леди• 2 часа назад
Ответ дляАнонимба
Ще раз запитую: вам по носу колись легенько ’щьолкали’? Спробуйте обов´язково. ви не знаєте, що у котів носик наповнений нервовими закінченнями чи вам просто пофіг?
Шлях до зірок• 2 часа назад
Ответ дляАнонимба
І як, допомогло?

Анонимба• 2 часа назад
Ответ дляВишнёвая Леди
Смысла нет вам что-то объяснять, вы уже представили в своей голове тиранию
Анонимба• 2 часа назад
Ответ дляШлях до зірок
І як, допомогло?
Да. Пшикалка очень эффективна
Вишнёвая Леди• 2 часа назад
Ответ дляАнонимба
Я тільки прочитала те, що ви особисто написали. ви знущаєтесь над твариною
Анонимба• 2 часа назад
Ответ дляВишнёвая Леди
Хорошо)