Реверанс• сегодня в 17:29

61-річного чоловіка тцкуни прикували наручниками до автомобіля

Черговий соціальний конфлікт, чергові запитання щодо дій представників ТЦК та СП під час мобілізаційних заходів, черговий резонансний випадок, який вкотре нагадує: закон не може втрачати силу там, де застосовується сила фізична. Географія скандальних випадків навколо дій працівників ТЦК та СП продовжує розширюватися.
Селище Лехнівка, Хмельниччина. У соціальних мережах та місцевих медіа поширюється інформація про те, що 61-річного чоловіка прикували наручниками до автомобіля, застосували до нього фізичну силу та газовий балончик під час заходів, пов´язаних із мобілізацією. Про інцидент розповів син чоловіка, який проходить службу в ЗСУ.
Дмитро Лубінець

Людей мають за худобу.
Син служить, але людолови ще й батька вполювали. 61 рік діду, але то дрібниці.
Vita_Nikita• сегодня в 17:42
Вчера в Луцке(или области) мужика выволокли из частного сектора и тянули за волосы и за трусы((
Ничего не меняется,к сожалению.У нас тоже деда заволокли неделю назад в машину,так ему уже давно не 60(((

lelya.fbr• сегодня в 17:48
Ответ дляVita_Nikita
Ужас, уроды! Столько случаев этого беспредела и все закрывают на это глаза!
navariya• сегодня в 17:55
Ответ дляlelya.fbr
Есть план и деньги...
автор Реверанс • сегодня в 18:19
Ответ дляVita_Nikita
Бачила те відео.
Комент під ним.
Заходи ’оповіщення ’ в Луцьку. Невідомі, одягнені в військову форму, проникли в будинок місцевого мешканця, вибивши двері, і стягнувши господаря з ліжка, оголеного потягнули до буса, після чого повезли в невідомому напрямку. Наразі його доля та місцезнаходження невідомі.
Я вважаю, шо після історії з вояками дружбана Сирського лучанова, ясно лише одне: тільки тлумачний словник імені Героя України, Сергія Русінова, дає хоча б якийсь шанс зберегти здоров´я, життя честь та гідність як свою, так своїх рідних і близьких.

Яке мали право вибивати двері?
Чистий бандитизм.
nutty• сегодня в 18:21
Законность, которую заслужили
Наташа_32• сегодня в 19:03
І шо! Драпатий дозволив ТЦК та СП повні та надзвичайні повноваження!
І це не все, на черзі рішення, про мобілізацію від 25 до 65 включно!
Це не жарт, це реалія!!!
Крім того, жінки 25-55 приготуйтесь.
Вже є рішення РНБО про призов 2 000 жінок з числа цивільних.