Гладиолус• сегодня в 12:45
Грант на ВО в Украине, кто-нибудь офомлял?
Насколько реально получить этот грант? Недавно о нем узнала. Дочке еще год до поступления, вот потихоньку собираю информацию. По условиям ребенок должен сдать два предмета на 150+ баллов, не важно каких, поступить на контракт и тогда подать заявление через дию. Звучит все легко и доступно.. должны же быть подвохи)
Місячне Сяйво• сегодня в 13:48
Нема підвохів. Моя дитина отримала минулого року грант на 32 500 грн (другого рівня, з коефіцієнтом). Там різні коефіцієнти є: регіональний (Харків, Суми, Запоріжжя ...) і за спеціальностями (технічні, педагогічні, ще якісь)... Спочатку вступ на контракт, потім у вересні дитині в Дію прийшла пропозиція, вона підтвердила. Гроші прийшли універу двома частинами: у першому семестрі і у другому. Мають прийти в Дію ще і цього року на другий курс. Мені цікаво, чи проіндексують їх і як саме.