Мания-Величия• 2 часа назад

Креветки королевские сырые как готовить в аэрогриле?

Чистите или не надо?
Швидкоруч• 2 часа назад
Краще на пательні сухій

наКоблучках• 2 часа назад
Ешьте сырые. Идеальный белок и польза
младокошкина• 2 часа назад
Ответ дляШвидкоруч
Краще на пательні сухій
Розкажіть.
младокошкина• 2 часа назад
Ответ длянаКоблучках
Ешьте сырые. Идеальный белок и польза
Можна? Не знала. Гугл не рекомендує
60 метрів сметани• 2 часа назад
Естественно чистить, там под панцирем куча говна.
В моем 10 мин при 180.
младокошкина• 2 часа назад
Ответ для60 метрів сметани
В моем 10 мин при 180.
Я вчора чистила зурочистою. Все вичистилося, були деякі з порожніми кишкіівником Смажила в панцирі.
Швидкоруч• 2 часа назад
Ответ длямладокошкина
Я теж в панцирі смажу
Швидкоруч• 1 час назад
Ответ длямладокошкина
Розкажіть.
Креветки на суху, або пару пшиків збризнуту олію, перевертається щипцями, щоб почервоніння з обох боків, вже коли готова кілька хубчиків часнику на неї видавали, помішали і знімаєте, вже в блюді/салатник щедро лимонним соком побили і на стіл
Советчица Года• 1 час назад
смотрела на ютубе - их ножницами разрезают чтоб панцрь снять

ШаленаГруша• 1 час назад
Как у вас тот панцирь потом снимается? У меня после гриля намертво прилип
младокошкина• 1 час назад
Ответ дляШвидкоруч
Я ще вчора додала ложку соєвого соусу. В рецепті було ще вершкове масло, мало залишатися після приготування як соус, але ввібрали чомусь той весь соус
младокошкина• 1 час назад
Ответ дляСоветчица Года
Я так раніше робила.