Ameli45• вчера в 19:45

Цікавить ваша думка чи не жорстоко я?

Чоловік недавно перейшоа до свекрухи,адже орендоване житло здали
Я з дітьми у батьків
Він меншу донечку забрала з собою ,якій півтора року. Я працюю і забезпечую сім´ю
Почав маніпулювати,не брати трубку. Інколи ,коли приїжджаю до нього обзиває,вказує,що треба йому купити і ображає.
Не в терпіла сьогодні приїхала,забрала донечку і крапка.
Ніби війна,він в розшуку,жаліла його,а тепер дітей забезпечуватиму,а він як хоче .
Цікавить ваша думка чи не жорстоко я?
Умничка-помощничка• вчера в 20:28
те що чоловік може виховувати доньку тут нічого страшного, але він козел створив вам такі умови , щоб ви її забрали,й допомоги від нього нема ні фінансової, ні моральної...тому не жалійте, чоловіки коли їх жаліють деградують...він не п’є алкоголь?

Умничка-помощничка• вчера в 20:30
Ответ дляБорисфенка
Нема що сказати. Всі чарівні на всю голову.
а ви мать-героїня?яка все тягне та ображається на весь білий світ?!)в Європі вже давно чоловіки виховують своїх дітей мінімум 50/50,а не як у нас все тягне одна жінка,а ті лежать та бігають по жінкам на свіданки
Умничка-помощничка• вчера в 20:31
Ответ дляAmeli45
Тим що їздила від батьків возила їсти поповнила рахунок комуналку платила
закінчуйте цю благотворительность, вам ще дітей ростити, а не дорослих чоловіків
Борисфенка• вчера в 20:32
Ответ дляУмничка-помощничка
Її чоловік хоче з неї грошей на прокорм доньки і крики його дратують. Тато-герой прямо.
Магиня• вчера в 20:34
То-есть вы с детьми работаете, а он у мамы прохлаждается? Ещё и список покупок вам даёт?
Офигеть мужик устроился! Разводитесь и подавайте на алименты. Ибо нефиг.
Это не семья.
Не зви чайна• вчера в 20:34
Ответ дляAmeli45
Подождите, раз у вас 1 группа, то он может отсрочку оформить, в чем проблема?
Не зви чайна• вчера в 20:35
Ответ дляAmeli45
Так
Я щаслива
Встаю зранку,працюю,гуляю,займаюсь йогою
Люблю це життя але чоловік морально вбивав
Тому вибрала життя без нього
Это какой у вас диагноз при 1 группе, что вам это все доступно?
Магиня• вчера в 20:36
Ответ дляЗалетна Я тут
Он в розыске, как он пойдет работать?
Работа с бронью просто существует.
Гопница-Советчица• вчера в 20:43
кем вы работаете и всех обеспечиваете, если два слова не можете связать

Скорая помощь• вчера в 20:58
Ответ дляAmeli45
Чому пішов до мами,бо я маю проблеми з опорно руховим апаратом і з дитиною не можу сидіти. Але домовилися,вона вже ходить,йди працюй,заробляй,наймай няню. Працювати не хоче,дитина його бісить плачем.
Проблема заявилась після родів чи була до? Для чого ви від кожного ’чоловіка’ народжуєте?
Залетна Я тут• вчера в 21:00
Ответ дляМагиня
Работа с бронью просто существует.
Чтоб на нее устроиться надо справку из тцк, или нет? А он в розыске
Магиня• вчера в 21:07
Ответ дляЗалетна Я тут
Не надо.
Все работодатель делает.
Розыск снимается оплатой штрафа и сразу человек бронируется.
А если оборонка - то бронируют и в розыске.
Подмигашка• вчера в 21:11
Ответ дляМагиня
Не надо.
Все работодатель делает.
Так це ж треба пройти комісію ВЛК, його там і загребуть на тій комісії зразу
Магиня• вчера в 21:13
Ответ дляПодмигашка
Комиссия проходится спокойно после бронирования.
автор Ameli45 • вчера в 21:59
Ответ дляУмничка-помощничка
Ні не пє
автор Ameli45 • вчера в 22:00
Ответ дляМагиня
Это не семья.
Да я працюю і ще й з двома дітьми а він відпочиває
автор Ameli45 • вчера в 22:00
Ответ дляГопница-Советчица
Репетитор англійської мови
Магиня• вчера в 22:02
Ответ дляAmeli45
Разводитесь. С инвалидностью невесты нарасхват сейчас.
Горня капучіно• вчера в 22:12
Ответ дляAmeli45
Поради я не поплакати я щаслива
Тим що збулася чмо
Це ви точно вчитель? Які уроки проводите? Хто ваші учні?

Горня капучіно• вчера в 22:16
Ответ дляAmeli45
Так
Я щаслива
Тому вибрала життя без нього
І без дитини?
Не гавкаю- но охраняю• вчера в 22:59
Автор, это вы ему типа хуже сделали? В чем жестокость? И почему он в розыске, если у вас 1 группа? Отсрочку почему не оформил?
Жінка з перцем• вчера в 23:06
Ответ дляПолтавська галушка
Это самое понятное из написанного. Ушел жить к своей матери, полуторагодовалого ребенка взял с собой.
Но мало инфо, автор, мы же не знаем предысторию
Ате ж вона пише що вона з дітьми))
Жінка з перцем• вчера в 23:07
Ответ дляAmeli45
Так
Я щаслива
Тому вибрала життя без нього
Віддала півторорічну дитину і щаслива)
Чумацький Шлях• вчера в 23:21
Ответ дляAmeli45
В розшуку батько меншої донечки
Ну ви працювали над таким життям, то тепер і маєте його
Шо не так?