Нашли в капусте• вчера в 21:41
Ми кацапів не боїмся. Нам кацапи не страшні
І хоч я мешкаю в США вже чотири з половиною роки, моє серце б´ється в унісон з Україною. Відстань не зменшує біль, але й не гасить віру - я твердо вірю в нашу перемогу. 💙💛
Дама с собачкой• вчера в 22:26
Шутки шутками, но сейчас в новостной ленте, вот такое прочитала...
Війни в Україні та Ірані можуть перетворитися на один глобальний конфлікт – FT