Потрібні рекомендаціі готеля у Варшаві за такими побажаннями:
центр не потрібен, але зручна транспортна розв´язка, у місті 1-ий раз.
парковка для авто
ніч 70-80 дол.) це можливо?
Або просто напишіть, будь ласка, хто де зупинявся. Буду дивитись.
Дякую.
парковка для авто
ніч 70-80 дол.) це можливо?
Дякую.
СкиниУскачи!• вчера в 15:58
Мы жили и останавливались много раз в апартаментах Platinum на Мокотове, но наверное по цене будет чуть дороже, если с паркингом, можете на букинге глянуть
Ответ дляСкиниУскачи!
ок, дякую)
Ответ дляСкиниУскачи!
дорого( букінг пропонує номер на 3х за 13000 грн./2 ночі
СкиниУскачи!• вчера в 16:18
Ответ дляMamaMaryci
Да, на троих там номера побольше, мы вдвоем всегда, дешевле выходило
Горня капучіно• вчера в 18:36
Посмотрите этот отель. Недорого, парковка, завтрак, аэропорт, вокзал.
Première Classe Warsaw Airport.