Престидижитатор• сегодня в 14:25

Скумбрія в аерогрилі

Подарували аерогриль) Прикольна штука. Опробували вже в приготуванні стейків, курятини та овочів.
Хочу спитати в тих, хто давно користується. А яку рибу в аерогрилі готуєте? Та чи хтось готував скумбрію? Обожнюю ії, до того ж вона одна з найкорисніших риб. Як ії смачно приготувати саме в аерогрилі?
Аноним_1857• сегодня в 14:27
блін , тепер я хочу скумбрію запечену

забиякина• сегодня в 14:27
Скумбрию готовила один раз-завоняла всю квартиру)))хотя тоже ее очень люблю . Самый любимый рецепт в аэрогриле это семга в сливках. На пергамент кладу кусочки,солю,перчу,поливаю сливками чтоб плавала и запекаю 20 мин(переворачиваю один раз). Судак тоже так готовила
Не худа ні разу• сегодня в 14:29
Пеку лосось и дораду,не думаю что скумбрия отличается
автор Престидижитатор • сегодня в 14:32
Ответ длязабиякина
Тобто приговолена в духовці скумбрія воняє менше, вірно?
Я якраз саме цього і побоююсь))
автор Престидижитатор • сегодня в 14:33
Ответ дляАноним_1857
блін , тепер я хочу скумбрію запечену
Приготуйте, що там ії готувати? Я люблю в фользі запечену. Роблю надрізи в верхньому боці і вставляю туди по черзі лимончик та томат. Змащую сумішшю соєвого соусу та гірчиці. А в пузо пучок зелені. І все, 25 хвилин в духовці
hrystia• сегодня в 15:02
Ответ дляПрестидижитатор
То можете так і в акрогрилі приготувати. Я не пробувала
Володарка мрій• сегодня в 15:05
я готовила, вкуснотища и быстро..
Княгиня пітьми• сегодня в 17:09
Ответ дляВолодарка мрій
я готовила, вкуснотища и быстро..
Аерогриль потом долго отмывали , как с запахом ? Меня это больше всего пугает
Свекруня• сегодня в 17:40
Я розрізаю по спині, щоб була як розкрита книга, змащую трішки олією, зверху сіль, копчена паприка, видавлений часник і гарненько все розтираю. Готую на пергаменті, але відкрите, десь 12 хвилин

Пиранька• 2 часа назад
Ответ дляКнягиня пітьми
нормально все. отмывается и запах не вьедается. запекала хека

в крайнем случае несколько раз прополоскать слабым раствором уксуса-его всегда рекомендуют для избавления от резких запахов в посуде

и запаха при готовке сильного нет, была удивлена, квартиру не завоняло рыбой, хотя у меня и нет вытяжки
hrystia• 2 часа назад
Ответ дляСвекруня
В акрогрилі? Чи духовці?