Не вмію заміряти• вчера в 18:18
Скрининг 40+ вопрос
Можно просто сдать анализы которые туда входят,просто анализы без врача
ЭкстрасенсиХаЯ• вчера в 18:28
Як? Вас же лікар направляє..
І що там за аналізи такі? ОАК за 2 тищі?
Застряла• вчера в 18:29
Думаю можна відмовитися від консультації але чим вона помішає...друга думка іноді дуже доречна
маминаБубочка• вчера в 19:05
Я думаю, можна. Я спочатку приходила і здавала аналізи в приватній клініці. Дівчата на рецепції і медсестри в маніпуляціонній знають, що і як. Там де на рецепції оплатила з карти. Вже з результатами цих аналізів записувалась там же до лікаря. А могла і не записуватись напевно