Прагматик флегма• 2 часа назад
Порадьте, будь ласка, юриста в Києві з поділу майна після розлучення
Доброго дня!
Буду дуже вдячна за рекомендації досвідченого юриста в Києві, який спеціалізується на поділі майна після розлучення та складних майнових спорах.
Маю дуже непросту ситуацію. За документами будинок належить мені, але земельна ділянка оформлена на колишнього чоловіка. Уже кілька років не можу домовитися з ним ні про продаж будинку, ні про здачу його в оренду. Він категорично відмовляється від будь-яких компромісів і сам одноосібно користується будинком.
Крім того, він не сплачує аліменти. Я сама виховую дітей, крім того дитину з інвалідністю, тому ця ситуація стала для мене дуже важкою як морально, так і фінансово. Хочу нарешті знайти грамотного юриста, який має успішний досвід у подібних справах і допоможе знайти законний вихід із цієї ситуації.
Буду щиро вдячна за будь-які рекомендації та рекомендації з особистого досвіду.
миссАрфография• 2 часа назад
Автор, не большая поправка. Учитывая, что дело скорее всего пойдёт в суд, то вам нужен не юрист, а адвокат.
Замороженная селедка• 2 часа назад
В мене схожа ситуація з тіткою, дуже важко знайти на такі справи адвокатів
Балаболка• 2 часа назад
Ваш будинок можливо розділити в натурі на 2 повноцінні частини? Бо якщо ні , то ніякі суди не допоможуть, ви просто будете двома власниками і ніхто нічого не зробить без згоди іншого
Прагматик флегма
• 1 час назад
Ответ дляЗамороженная селедка
Що вона робить зараз? Яка взагалі ситуація зараз з будинком?
Замороженная селедка• 1 час назад
Ответ дляПрагматик флегма
Ніяк, вам вище написали вже, єдиний можливий варіант це виділити частки внатурі.
І ще ситуація з мобілізацією вам зіграє на руку якщо в нього немає відстрочки
Прагматик флегма
• 1 час назад
Ответ дляИграю у края
Адвокат з сімейного права, якщо ви з Києва чи області
Дякую
Прагматик флегма
• 1 час назад
Ответ дляЗамороженная селедка
Нажаль є, причому я сама допомогла її оформити, коли він мені обіцяв, що буде продавати і все поділимо.
Замороженная селедка• 1 час назад
Ответ дляПрагматик флегма
А розділити будинок реально? Зробити два входи?
Мені юристи так і сказали: легше кримінал розсудити ніж це, але я буду йти до кінця хоч це складно. Я вже почала, будемо робити окремий вхід, номер квартири і тд
Прагматик флегма
• 1 час назад
Ответ дляЗамороженная селедка
Гадаю, що це беде неможливо.
Замороженная селедка• 1 час назад
Ответ дляПрагматик флегма
Гадаю, що це беде неможливо.
Тоді домовлятися з ним, там є процедура по якій сам суд може продати майно і розділити гроші.
Прагматик флегма
• 1 час назад
Ответ дляЗамороженная селедка
О, це мене цікавить. Домовитись я не можу з ним ще з 2021 року. Як саме називається цей позов чи процедура скажіть мені будь ласка
Балаболка• 1 час назад
Ответ дляПрагматик флегма
Нема такого. Суд не може примусити власника щось робити з нерухомістю. Лише домовлятися
Прагматик флегма
• 56 минут назад
Ответ дляБалаболка
Не виходить вже багато років домовитись… мої нерви вже здають….
Замороженная селедка• 55 минут назад
Ответ дляБалаболка
Є таке, там не напряму.
Замороженная селедка• 54 минуты назад
Ответ дляПрагматик флегма
Прямої процедури такої немає, там в результаті певних обставин це можливо, я лише почала користуватися з юристом, але все ж пошуках адвоката.
Балаболка• 54 минуты назад
Ответ дляПрагматик флегма
Це лише при незначній частці і то складно
Прагматик флегма
• 47 минут назад
Ответ дляЗамороженная селедка
Є таке, там не напряму.
Скажіть будь ласка як так хочаб спробувати зробити? Як той позов називається чи які процедури треба пройти ?
Замороженная селедка• 44 минуты назад
Ответ дляПрагматик флегма
Вам потрібно юриста, я почала з gpt, там все залежить від часток, від права власності, також з комуналкою потрібно розібратися, написати йому офіційні листи хто як і за що платить, визначити чи є борги, можливо вам варто сплачувати якусь частину, також написати йому лист з пропозицією викупити вашу частку і далі вже діяти по ситуації.