Цвіпканя• вчера в 20:30

Мужчина дивно поводиться

Познайомилась з хлопцем, потім спілкувалися онлайн, бо він пішов служити в іншу область. Часто писав, робив компліменти, ледь не признавався в коханні. На вихідні поїхала до нього. Якось холодно зустрів мене (що вже насторожило). Далі секс. Після ночі разом зібрався і поїхав. Сказав, що на роботу. Після цього навіть не запитав як додому доїхала. У людини біполярка, чи як таке пояснити? Мені обідно, бо довіряла людині
Все буде Україна• вчера в 20:30
ой, не він перший, не він останній...

Я на хвилинку• вчера в 20:32
Автор когда мужчина хочет он сделает, а так он не хотел, вы не герой его романа, а секс как?
Мати драконів• вчера в 20:33
Вы приехали, вас отимели, что вы ещё хотите?
автор Цвіпканя • вчера в 20:34
Ответ дляЯ на хвилинку
Без тактильності. Просто секс
Жерица ночи• вчера в 20:34
А с чего вы вдруг ему так доверяли? Что он вам такое невероятное сделал, сколько инвестировал в отношения?
Это ваша проблема, что вы уши распустили и трусы сразу сняли. Дёшево достались, вот и вся ваша ценность. Надеюсь, хоть секс был защищённый, а то последствия тоже за ваш счёт.
Я на хвилинку• вчера в 20:35
Ответ дляЦвіпканя
Без тактильності. Просто секс
Оплатил дорогу? Как ониприглпвбсил или вы напросились?
ХуАнита• вчера в 20:35
Це була перша зустріч?
Гидроусилитель руля• вчера в 20:35
Тут к вам вопросики, не к нему
автор Цвіпканя • вчера в 20:36
Ответ дляХуАнита
Це була перша зустріч?
Ні. Вже раніше приїжджала до нього

автор Цвіпканя • вчера в 20:36
Ответ дляЯ на хвилинку
Не платив
Love_Love_Love_• вчера в 20:37
Ви не знали що як хуй встає то розум віднімає?
Трахатись чоловік хотів, тепер не хоче.
Я на хвилинку• вчера в 20:38
Ответ дляЦвіпканя
Ні. Вже раніше приїжджала до нього
И что не так?
Я на хвилинку• вчера в 20:40
Ответ дляЦвіпканя
Не платив
И вопрос почему поехали? Аргументы?
Гидроусилитель руля• вчера в 20:40
Ответ дляЦвіпканя
Не платив
Он к вам относится соответственно вашей ’ценности’.
Тримбулька• вчера в 20:42
Ответ дляЦвіпканя
Ні. Вже раніше приїжджала до нього
Чого Ви їздили на поє...ки?
автор Цвіпканя • вчера в 20:42
Ответ дляЖерица ночи
Ну так, як завжди винувата жінка...
Тримбулька• вчера в 20:42
Ответ дляЦвіпканя
Ну так, як завжди винувата жінка...
Ну так. Чого Ви їхали?
Голубка миру• вчера в 20:44
Ответ дляЦвіпканя
Ні. Вже раніше приїжджала до нього
А раньше как встречи проходили и как себя вел после них ?
автор Цвіпканя • вчера в 20:48
Ответ дляГолубка миру
Нормально. Зустрів/відвіз. Питав як доїхала. Компліменти говорив. Казав, що сумує, хоче ще

Я на хвилинку• вчера в 20:49
Ответ дляЦвіпканя
А все больше не хочет, поэтому и билет не покупал, оргазм был?
Жерица ночи• вчера в 20:50
Ответ дляЦвіпканя
Ну так, як завжди винувата жінка...
Это самый глупый вывод, который вы могли сделать. Виновата глупость, а она пола не имеет.
Голубка миру• вчера в 20:50
Ответ дляЦвіпканя
Почему то мне кажется , что у него появился еще кто то и он вас держит как запасной вариант . А может просто в жизни проблемы навалились и ему пофиг на все.
Мусик Пусик• вчера в 21:00
Ответ дляЦвіпканя
Без тактильності. Просто секс
механіка без почуттів
Г@Л@В@ломка• вчера в 21:26
зараз пише?такі обявляються, буде говорити що стрес ,війна...але як на мене теж були емоції, може ще якусь знайшов, та вже головою переключився до іншої...автор, це не ваша вина, зараз таких чоловіків багато -емоція, секс, трохи емоцій та побіг до іншої
Г@Л@В@ломка• вчера в 21:37
Ответ дляЖерица ночи
бред пишите, вы считаете что если он вложился деньгами-то это гарантия отношений? ну бред же, он может купить ваши эмоции и так же побежать к другой, отличие только у одного деньги ,а у второго-их нет, а по сути и тот и тот будут два козла...у мужчины должны быть моральные качества, если их нет то автор на них никак не повлияет...а увидить и понять их можно как раз таки вот при таких встречах, не по телефону, не по смс а в реальности
Г@Л@В@ломка• вчера в 21:41
Ответ дляЯ на хвилинку
і що ну оплатить вам дорогу 200-300 грн...і що ? це показник що вона -дорога та кохана?!)
автор Цвіпканя • вчера в 21:53
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Погоджуюсь з вами. Спочатку все скидала на війну, допоки не почав маніпулювати своїм становищем. А на рахунок іншої, то є в мене така підозра. Хоча сказав, що на дівчат нема ні часу, ні можливостей. Якщо питаю прямо, то ще й ображається
Г@Л@В@ломка• вчера в 22:04
Ответ дляЦвіпканя
у багатьох зараз така тактика лапшу вішають-дорога, кохана, будують майбутнє в думках ,а потім переспав,трохи ще зустрічей, та все побіг. до іншої....ви на початку відносин не дуже вірте чоловікам, слухайте але не дуже вірте їх лапші, емоційно не стабільні+ інтернет, вони в пошуках, от й скачуть от однієї до іншої, це чоловіки низьких моральних якостей...але я думаю через певний час він до вас знов ’постукає’...часами цікаво за ідіотами спостерігати, а ви тільки приймайте рішення
Жерица ночи• вчера в 22:18
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Это ваши личные когнитивные искажения, если вы не понимаете, что такое для мужчины инвестиции в отношения.