Саджу все зарання• 2 часа назад
БАДи для схуднення
Тільки не кидайте тапками, я розумію, що треба їсти на пів відра менше і я до цього йду 😁 Але все ж таки порадьте на власному досвіді, які БАДи вам допомогли можливо притупити апетит, чи додавали відчуття насиченості і т.п., може хтось розкаже про досвід з псиліумом... На оземпік чи аналоги поки не готова.
Поросенка• 2 часа назад
Почитайте про таблетки Цефамадар.
Я пила. Пачку не допила. Начинала пить осенью, но с похудением не сложилось.
Весной начала каллории считать, пила тоже эти таблетки неделю. Потом втянулась
ИграйМойГормон• 2 часа назад
Лично мне инозитол помогает не быть голодной. Но я пол ведра никогда и ела, аес стоял изза гормонов
Саджу все зарання
• 2 часа назад
Ответ дляПоросенка
Почитайте про таблетки Цефамадар.
Пила, нічого не відчула, на жаль(
Саджу все зарання
• 2 часа назад
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
берберин, мне от него не хочется сладкого и жрать ведрами
Дякую, почитаю!
Яичница с беконом• 2 часа назад
Просто питайтесь полноценно, завтракайте, спать ложитесь до 23-х часов, не пейте кофе после 12, добирайте норму белка и не будет тянуть переедать
Саджу все зарання
• 2 часа назад
Ответ дляКили и Манджаро
Ви ж не будете якісь незрозуміло БАДи пити все життя?
Звісно ні, але хоча б втягнутися в дієту і побачити перші результати, щоб допомогло
Кили и Манджаро• 2 часа назад
Ответ дляСаджу все зарання
Аби втягнутися - той самий псиліум не у страві, а у капсулах- зло
Саджу все зарання
• 2 часа назад
Ответ дляСердючка
Білок дає відчуття насиченості
Почніть просто нормально харчуватись
Моя проблема саме мініпід´їдання протягом дня. Пару горішків, чай з одним пряником і т.д.
Кили и Манджаро• 2 часа назад
Ответ дляСаджу все зарання
І це має бути не дієта, а новий спосіб харчування
Саджу все зарання
• 2 часа назад
Ответ дляКили и Манджаро
Чому?
Кили и Манджаро• 2 часа назад
Ответ дляСаджу все зарання
Чому?
Тому що я вже мінус 23 , а Ви-ні . Змініть харчові звички
Поумничка• 2 часа назад
Ответ дляСаджу все зарання
Добирати білок і корисні вуглеводи
Сердючка• 2 часа назад
Ответ дляСаджу все зарання
Ваша проблема в неправильному харчуванні і недоброї білку
Реанимация• 2 часа назад
Пробовала такое аналог оземпика, потом перешла на питание нормальное и просто ем много белка и мало жира
Саджу все зарання
• 2 часа назад
Ответ дляКили и Манджаро
Браво! Розкажіть про свої звички, радо послухаю
Реанимация• 2 часа назад
Ответ дляСердючка
Вот и я согласная, когла научилась есть все стало нормально. Заменила фрукты на рыбу 😏
ИграйМойГормон• 2 часа назад
Ответ дляКили и Манджаро
Минус 23???? А сколько ж было???
Кили и Манджаро• 2 часа назад
Ответ дляСаджу все зарання
Почала з того, що мінімізувала масло та олію при приготуванні страв
Кили и Манджаро• 2 часа назад
Ответ дляИграйМойГормон
Минус 23???? А сколько ж было???
Сотка . Я ще в процесі . На ваги давно не ставала . З жовтня ,якщо що .
Цветов Мне срочно• 2 часа назад
Ответ дляКили и Манджаро
Ох какая горрррдая женщина🤣🙈
Саджу все зарання
• 2 часа назад
Ответ дляКили и Манджаро
У мене 80 кг, минулого року було 88 кг. Просто не їла після 20.00. Лягаю пізно, біля 00.00
Але я розумію, що має бути якась структура і результат буде кращий.
Кили и Манджаро• 2 часа назад
Ответ дляЦветов Мне срочно
Ох какая горрррдая женщина🤣🙈
Це чарівний пендель . Комусь зайде-комусь ні
Кили и Манджаро• 2 часа назад
Ответ дляСаджу все зарання
Та не дуже важливо коли їсте . Важливий калораж і його дифіцит розумний . недоспані ночі теж впливають, але то досить малий відсоток
Саджу все зарання
• 2 часа назад
Ответ дляКили и Манджаро
Ви рахуєте калорії?
Кили и Манджаро• 2 часа назад
Ответ дляСаджу все зарання
Ви рахуєте калорії?
Ні. Але приблизно я розумію який калораж
ТигрЛьвович• 1 час назад
Ответ дляИграйМойГормон
А из-за каких гормонов