Дякую_аж_підскакую• 56 минут назад
Хто працював оператором колл-центру з дому?
Напишіть, будь ласка, про свій досвід, підводні камені і тд
Лукава Кішка• 48 минут назад
Нанимаем с дома есть ряд требований:
1. Автономность дома: освещение как минимум 8 часов. компьютер 12+, интернет и роутер 24+
2. Интернет: два независимых провайдера.
3. Рабочее место: стол стул 2 монитора. Отдельная комната. Комната должна быть только кабинетом
Попельшка• 39 минут назад
Ответ дляЛукава Кішка
Нанимаем с дома есть ряд требований:
И много у вас «с дома» нанялось? С двумя провайдерами и рабочим кабинетом для работы в колл-центре🤣🤣🤣
Дуняша• 26 минут назад
Ответ дляЛукава Кішка
Нанимаем с дома есть ряд требований:
ну с отдельным кабинетом вы перегибаете
Лукава Кішка• 10 минут назад
Ответ дляПопельшка
Достаточно.
Вам 200ьгрн за инет жалко?
Все буде• 9 минут назад
Насправді, вимога про окрему кімнату має сенс - немає більше жахливого моменту, коли в розмову з клієнтом втручається дзвінок телефона, крик дитини, чи ’там воду привезли, вона оплачена?’.
Я організовувала роботу КЦ з нуля, від навчання і обладнання до сталої роботи з часів ковіду - тоді вимога щодо другої лінії була неактуальна, але все одно була вимога на домашній якісний інет + ми надаємо наш мобільний. Тобто все одно було дві лінії.
Підводні камені - потрібно знайти свій варіант зручних навушників (всім не вгодити), мати завжди запасну їх пару.
Ніколи не виходити на роботу хворою з поганим голосом, з нежиттю і кашлем, це жахливо і я миттю відправляла на лікарняний. А інші штрафують. Хочете заробляти - тепло вдягайтеся і беріжіть голос.
Мати надійну мишку, з якою не буде боляче - мало говорити, є ще купа побічної роботу - занести в таблицю дані, опрацювати виклик, написати примітки. За пів року рука може почати боліти. 8 годин ніколи не бувають 8ма годинами, буде 9 - з цією писаниною.
Бути готовою до нестабільних вихідних або чергувань на вихідних.
І шукати те, що буде цікавим для вас, інакше це пекло, а не робота.
Петриківна• 3 минуты назад
Ответ дляЛукава Кішка
Нанимаем с дома есть ряд требований:
Відповідаю всім пунктам, візьміть мене на роботу)))