Детские_Будут?• 1 час назад
Нова школа
У кого діти переходили в іншу школу, поділіться своїм досвідом будь ласка. Ситуація, школа документи прийняла, договір підписали. І сказали: до зустрічі. Я спитала, які наші дії далі? Відповідь: відпочивайте, насолоджуйтесь літом, вас додадуть в вайбер групу класу і там все дізнаєтесь.
Це все було в кінці травня.
Але ось серпень буде і вже вересень. В серпні у них посвята в ліцеїсти зазвичай. А ми досі не знаємо: в який клас (А, Б і т.далі) дитину зараховано. Класного керівника не знаємо навіть прізвища.
Не можуть же загубити справу дитини, забути, що в них новенький? Переживаю...
Це все було в кінці травня.
Угадайс• 1 час назад
Розподіл по класах у більшості шкіл після 27 серпня, коли вчителі з відпустки вийдуть.
Навіть у перший клас :(
Детские_Будут?
• 1 час назад
Ответ дляНеВРотик
Ви в курсі, що у вчителів відпустки?
Хвилювання через те, що думала, що зроблено це буде до відпустки, тобто кінець травня-початок червня. Була б тоді визначеність якась. Знали б і клас, і хто вчитель. Більшого і не треба.
Угадайс• 1 час назад
І щодо класних керівників.
Мій старший закінчив 9-й клас, вступив до 10 у тому ж ліцеї.
Але це вже профільна освіта, у травні діти писали вступні контрольні роботи, щоб потрапити у клас за профілем.
З 4 9 класів зроблять 5 10-х класів за рахунок дітей з інших шкіл. Діти з тих шкіл писали вступний іспит у середині червня.
Так от. Списки рекомендованих по профілю були готові через два дні після іспитів.
А яка літера у якого класу буде і хто класний керівник, вирішуватиметься теж у кінці серпня.
Дуже хотілося б зберегти нашу вчительку, діти навіть між собою домовилися, з нашого класу 19 учнів один профіль обрали, щоб разом бути. Але гарантії немає.
Якщо Ваша дитина переходить до 5 чи 10 класу, то, скоріше за все, класи ще не сформовані.
Якщо це 2-4 клас, то, як правило, новеньких розподіляють туди, де дітей менше, бо хтось вибув. За літо 2-3 дитини з паралелі можуть вибути. Тому це все у серпні і робиться.
ЗабежАЛОЧКА• 1 час назад
У нас так было, дочь поступала в 5 класс лицея, сдавала экзамены, через три дня позвонили и сказали, что она поступила и всё хорошо, принесли документы, написала заявление, сказали -отдыхайте. В конце августа учитель добавила в группу в вайбере и туда же написала информацию о собрании для всех родителей.
БезникаяЯ• 1 час назад
Ответ дляУгадайс
І щодо класних керівників.
Ого, у вас прям экзамены были?У нас просто написали заявление на желаемый профиль
Copy-Paste• 1 час назад
В конце августа добавят в классный чат. И классный руководитель все расскажет. Не переживайте)
Детские_Будут?
• 1 час назад
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
О, наша ситуація. Дякую, заспокоїли дівчата. Чекатиму кінця серпня.
Детские_Будут?
• 1 час назад
Ответ дляУгадайс
І щодо класних керівників.
Дякую, зрозуміла.
Угадайс• 1 час назад
Ответ дляБезникаяЯ
Так. І це вже давно так.
З 5 класу всі вчилися за одною програмою. У кінці 7 класу був розподіл на два напрямки, математика і хімія/біологія. Тоді теж писали контрольні.
А після 9 класу вже більш вузька спеціалізація - біотехнології, ІТ, програмування, робототехніка і комп´ютерна інженерія.
Угадайс• 54 минуты назад
Ответ дляДетские_Будут?
Якщо 5 клас, то так і буде навіть у тій самій школі.
Не завжди 4-В стає 5-В.
І досить часто у червні навіть ще немає, кого поставити класним керівником.
Коли мій старший йшов до 1 класу, у червні залишилося два вчителя, які випустили 4 класи, а набрали більше 90 дітей. Ще двох вчителів взяли на роботу 27-28 серпня, класи сформували 29 серпня.
Я тоді нервувала, бо школа була не за місцем реєстрації, і мені навіть у довідці написали, що не гарантують, що дитину візьмуть.
У Вас же є довідка про зарахування, спіть спокійно.
Не завжди 4-В стає 5-В.
Залатавая• 6 минут назад
дочка перешла в 5 в новую школу , поступили, и уже добавили в группу , все ясно