Доброе утро, 😊вопрос к врачам.
Кто в
Польше
Чехии
Словакии
Вам нужно сдавать гос экзамены после нострификации дипломов?
P.S. поделитесь информацией
Кто в
Польше
Чехии
Словакии
P.S. поделитесь информацией
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Какие у вас разнообразные интересы, однако
Естественно 😋
Не любовница• сегодня в 08:47
Підтвердила диплом в Польщі - потрібно 3 іспити здати - повна ліцензія моя
Іспит ще в кінці спеціалізації та мовний при поданню на резиденство - громадянство
Ответ дляНе любовница
Я не запитую за мовний. Я запитую за усний (Медичний).Тести + усний. А не спеціалізацію це через 4 роки.
Не любовница• сегодня в 18:09
Ответ дляПаулина 24
Щоб мати повну ліцензію і підтвердити диплом - здають і мовний і медичний
А шоб мати спеціалізацію - резидентура з нуля
Не любовница• сегодня в 18:14
Але мовний медичний на ліцензію і мовний на громадянство - два різні іспити , але хз що ви питаєте і про яку країну