Стриптизерка• вчера в 14:24
Скільки грошей дарувати?
Скільки грошей зараз дарують похресникам на день народження (15 років) ?
Алина-1240• вчера в 14:25
Сколько считаете нужным и сколько у вас есть и не будет утратой бюджету
Бесбардак• вчера в 14:28
Нема прописаної суми. Кому скільки дозволяє достаток. Якщо скромно живете то і 1000 грн вистачить, як трішки краще то можна і 3-5 тис.
Блондинка в Шоколаде• вчера в 14:32
Для кого то 1000грн много, для кого то и 10000 норм.
Какой доход у вас?
Кумася• вчера в 14:33
У мене двоє.
3000 я минулого року перевела на карту кумі для малої на 10 років.
На наступний рік у другої моєї, вона племінниця планую новий планшет за домовленістю.
Якщо старий їх ще доживе