СпайдерВумен• вчера в 20:52

Хорошо, а бывало за эти пять лет, что чем то пугали, а оно по другому все было?

Ну что пугали, что будет пипец полный, а все было более-менее?
Добро с Кулаками• вчера в 20:54
Ядеркой, химическим

ЖующаЯКонфету• вчера в 21:00
Так. Мені говорили що син не буде ходити, говорити, лежатиме, а я йому буду міняти підгузки. І це була лікар, сука кончена. Син ходить, говорить є проблема суттєва але не така як мені прогнозувала ´лікар´. А ще ядерна війна і підрив ЗАЕС. Треба вірити в краще.
Леди Г• вчера в 21:06
Я нікого не слухаю
Я в дамках• вчера в 21:12
Ответ дляЖующаЯКонфету
Коли на. виписали з лікарні, то мене медики питали: а взагалі Ваша дільнична в курсі яка тяжка в неї дитина на дільниці. І прогнози не підтвердились зовсім. Єдине, що нагадує мені важкі пологи неправильний прикус у сина, якому вже 20+
ЖующаЯКонфету• вчера в 21:16
Ответ дляЯ в дамках
В мене син дорослий і діагноз поставили в дорослому віці. Мене на той момент вона просто добила. Але я оговталась і роблю все що можу. А когось така горе лікар може зламати.
барабанщица• вчера в 21:19
Скварєшніком
автор СпайдерВумен • вчера в 21:21
Ответ длябарабанщица
Скварєшніком
😁😁
Я в дамках• вчера в 21:22
Ответ дляЖующаЯКонфету
Є таке
барабанщица• вчера в 21:24
Ответ дляЖующаЯКонфету
Моя донька народилась на 35 тижні , з вадою серця. Знаєте, що сказала мені лікар в пологовому? Чого ви плачете, народите ще. А завреанімації, тикаючи в картинку з серцем , розказувала : отут дірка, і отут дірка. сказала, що моя донька проживе максимум місяць.
А доньці 20 років.
Так що бувають суки ще ті