Обстановщица• Изменено сегодня в 09:55
Кавомолка Бош.
Хочу купити додому кавомолку. По відгуках хороша Бош і тут її радили.
Але мене цікавить помол. Який він?
Чи буде такий, як від професійної кавомолки?
Але мене цікавить помол. Який він?
Мао_Мяо• сегодня в 10:06
Мая відпрацювала 15 років. Поняття не маю як меле професійна, мене вона влаштовувала
Не прохожу мимо• сегодня в 10:10
Отлично мелит. У моей мамы витек,ей уже лет 20 и так де хорошо мелит.
Но как в профессиональной не будет.
Мне помола хватает чтобы заварить кофе кипятком в чашке
Но как в профессиональной не будет.
Я не Тролль• сегодня в 11:38
Я дуже розчарована. Три місяці тому купила. Меле як попало, пластик покоцався. До того був сатурн, що шість років і в хвіст, і в гриву пропрацював. Я теж думала, що бош класний буде, але з гімна і палок по факту.
Обстановщица
• 2 часа назад
Ответ дляЯ не Тролль
Дякую за чесний відгук 😕