Вчителька з мікрорайону• 1 час назад
Це виглядає вульгарно?
Хелоу, я не так давно у стосунках з хлопцем. Часто ми зустрічаємось ввечері, бо обоє багато працюємо. І ми їдемо або гуляти або до нього додому. Я десь можу вдягнути сукню з не великим вирізом або коли ідем до нього, то можу вдягнути щось без ліфа, бо зараз дуже спекотно і мене окрім нього і так ніхто майже не побачить, в мене розмір 75C. Але хлопець часто прикриває мої груди, каже, що я получу, якщо ще вдягну. Не великий виріз це вульгарно? Ви б припинили щось таке носити?
Вчителька з мікрорайону
• 59 минут назад
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Вы топлесс хотите?
Как ещё можно увидеть грудь?
Ні, звісно. Зараз спекотно на вулиці, і іноді на сукнях є виріз
Я инженер, меряю от 1• 58 минут назад
Ответ дляДваДваВісім
Не стояв?
Нам по 18 лет было))
Мне муж до сих пор говорит ’можно было и пораньше дать’
ДваДваВісім• 58 минут назад
Ответ дляДівчина заглядєніє
Це може допомогти лише на якийсь час. Згодом почнеться тотальний контроль.
Я знаю. Автор не чує
Першоклашка• 58 минут назад
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Та читаю, грудь для автора проблема))
Я не представляю что бы сделала с мужем если бы он указывал как и куда одеваться.
Уточню. У автора не с мужем история это первое.
А второе, все верно. Просто в теме читается подтекст что автору видимо льстит почему это он ей сиськи прикрывает. Может это что-то значит? Может он уже хочет с ней прожить всю жизнь и родить троих детей?
ДваДваВісім• 57 минут назад
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Нам по 18 лет было))
Ясно, перший і єдиний))
Вчителька з мікрорайону
• 57 минут назад
Ответ дляПершоклашка
Я навіть про таке не думала. Взагалі він мені вже місяць пропонує до нього переїхати і жити разом, я ще не можу наважитись
Я инженер, меряю от 1• 56 минут назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я так і роблю. Але постійно чую: ’в тебе відкриті груди’
Значит сняли все до топлесса и сказали ’вот это открытая грудь если одежда есть сверху - грудь не открыта’
Першоклашка• 56 минут назад
Ответ дляДівка в намисті
а как у вас, пэрэсичной советчицы с моральными пинципами? ну и заодно с культупой общения и вообще с воспитание?
У меня все хорошо.
Першоклашка• 55 минут назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ну правильно,чтоб можно было уже не таскаться за вами. Плюс вы еще по дому будете шуршать и секс всегда у него под рукой.
Сколько вы все таки длятся ваши встречи?
Вчителька з мікрорайону
• 54 минуты назад
Ответ дляПершоклашка
Трохи більше двох місяців. Знайомі ми давно, але я була заміжня і ми не спілкувались
Я инженер, меряю от 1• 53 минуты назад
Ответ дляДваДваВісім
Ясно, перший і єдиний))
Да))
Он конечно офигел от моей груди, не складывались у него понятия ’девочка’ и ’пирсинг в сосках’.
Дівчина заглядєніє• 53 минуты назад
Ответ дляПершоклашка
Такі зазвичай хочуть, бо їм треба контролювати. А потім прогулянка з коляскою = іплась під кущами, похід в магазин - блядки, зустріч з подругами - групові блядки. Хоча що це я, зустрічей з подругами не буде.
ДваДваВісім• 46 минут назад
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Да))
Вчителька з мікрорайону
• 44 минуты назад
Ответ дляКрижана бурулька
Утренняя дрочилка не удается?
Ви про що?
ПочтальЁнша• 43 минуты назад
прАститутки подтянулись
наркоманы будут?
я уже все семки на лавки выплевала
наркоманы будут?
я уже все семки на лавки выплевала
На пів ставки• 41 минуту назад
’хлопець часто прикриває мої груди’-це як?
Хустку з собою носить і накидає на ваші груди?
Чи руками своїми прикриває ваші груди і ви так пересуваєтесь?
Вчителька з мікрорайону
• 40 минут назад
Ответ дляНа пів ставки
Поправляє сукню, застібає кофту до верху
На пів ставки• 34 минуты назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ну то й ви йому одразу гульфік поправляйте і застібайте міцніше-хай теж відчуває турботу.
ПростоБелка• 31 минуту назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я турбуюсь, бо вже не знаю, що вдягнути. Це хіба оверсайз або максимально закритий одяг
Я ж вам радила паранджу в минулій темі. Не знайшли в продажу? Сарказм
Лінива, не каюсь• 31 минуту назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я сама не розумію, тим більше я іду на зустріч з ним, а не сама. Моїм колишнім навпаки подобалось, коли я сексуально виглядаю.
носите что вам нравится
Лінива, не каюсь• 30 минут назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Так. Він каже, що не хоче аби ще хтось бачив мої груди
а он вам кто? что он для вас делает
ПростоБелка• 30 минут назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Яке переїхати, вам треба бігти від нього, роняючи тапки
Лінива, не каюсь• 30 минут назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
он принц катара?
Лінива, не каюсь• 28 минут назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я б ще розуміла, якби це було щось дуже відверте. Але там ледь видно ті груди
автор хоть и видверте
сейчас в Испании живу , наконец-то стала носить майки открытые
и мои подружки испанские те еще...носят точно что хотят
Лінива, не каюсь• 26 минут назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
а могу почему думаете.. не было открытого разговора и заботы о ваших потребностях и обсуждения вместе
у меня недавно было и испанцем...четко все понятно , и на мою красоту и насроение у него получится 1500 выделять
моя укр зарплата мне остается
Лінива, не каюсь• 25 минут назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
а он спрашивает у вас разрешение на действие?
Вчителька з мікрорайону
• 24 минуты назад
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ні