Вишнёвая Леди• Изменено 1 час назад
Олена-христина либідь
Кто бачив, попалась у ленні я просто в шоці, така схудла. Це анорексія?
Вишнёвая Леди
• 1 час назад
Ответ дляtereska
Це вам страшно, їй прекрасно. Як раз, такі як ви, їй огляди і охоплюють, хейтери підіймають її рейтинг, а там гарна монетизація.
Оно повно усяких-різних і на них знайдуться вподобайки.
Ви аж цілу теми створили обговорити людину, зараз побіжать шукати її, це додаткові перегляди))
Не думаю що для цього вона так схудла.
Чи то здоров´я чи щось інше у неї.
Не думаю, що вона зараз дуже популярна.
Побачила і стало цікаво.
Чи то здоров´я чи щось інше у неї.
Не думаю, що вона зараз дуже популярна.
Побачила і стало цікаво.
Маурита• 1 час назад
Ответ дляВишнёвая Леди
Вона була худою, але зараз ну дуже худа.
А Вам не пофиг?
Вишнёвая Леди
• 1 час назад
Ответ дляМаурита
А Вам не пофиг?
Якщо написала тут значить не пофіг.
Небалувана Галя• 1 час назад
Ответ дляБензопирен
Це відсутність мозку
Це хвороба, скоріш за все аутоімунка, що тягне за собою психіатрію.
Вишнёвая Леди
• 1 час назад
Ответ дляНебалувана Галя
Бачила ії відео вона їсть все, чи то для відео.
Якщо хвороба жаль (
Небалувана Галя• 1 час назад
Ответ дляВишнёвая Леди
Якщо хвороба жаль (
Аутоімунка може провокувати дуже високий метаболізм. Організм поїдає сам себе. Якщо вона їсть все, то їй і 2500 ккал на добу не допоможуть.
БеллаДонна• 1 час назад
Ответ дляВишнёвая Леди
Ну в неї є дзеркало і ваги.
Вона досить не дурна дівчина, тому навіщо нам за неї переживати)
БеллаДонна• 1 час назад
Ответ дляКопуша
Та не, в начале карьеры не была она настолько худой
Вона в одязі знімалась на тв)
Зараз стоїть в одному купальнику.
Вишнёвая Леди
• 1 час назад
Ответ дляБеллаДонна
Ну в неї є дзеркало і ваги.
Просто говоримо. Авжеж я не сиджу і днями не переживаю.
Робот Вертер• 1 час назад
Ответ дляВишнёвая Леди
Може латентні геї. Люблять тіло як хлопчаче.
Хоча, у мене є подруга, вона теж дуже худенька, але не настільки як Христина, але немає грудей і попа дуже худа і пласка, але лице гарне і на ній ну все добре сидить і ви знаєте коли йдемо разом дуже багато чоловіків на нєї дивляться і я це бачу. То ж багато хто любить худеньких. І це не просто стрункі, а кістляві. Але мабуть і гарне лице теж дуже важливо. У подруги гарне лице.
У меня тоже есть очень худенькая подруга, ну очень, но не страшно худая как эта, лицо очень красивое, у нее все гармонично. Эта же уродство полное лицо, фигура , та и когда рот открывает печально
75В• 1 час назад
она ужасная, просто чудовищная
тем не менее у нее много фанатов внешности ( или это боты)
Піу!Піу!• 1 час назад
Ответ дляПоследний вагон
Она всегда такой была. Удивляюсь, что ещё какие-то депутаты с ней встречаются. Женщмна-головастик
Женщина дистрофик
Піу!Піу!• 1 час назад
Ответ дляГидроусилитель руля
Целого министра из семьи увела.
Кстати он с ней тоже изменился, похудел бедолага.
Не кормит
Вишнёвая Леди
• 1 час назад
Ответ для75В
она ужасная, просто чудовищная
Багато пишуть що вона супер, як людина вона мені нормальна нема негативу. Мені здається не була вона аж настільки худа.
Піу!Піу!• 1 час назад
Ответ дляВишнёвая Леди
У неї зачіска така що голова величезна.
Зачіска з 90х
Из 80х, в 90х такое не носили
Піу!Піу!• 1 час назад
Ответ дляВишнёвая Леди
Ну і постарішала вона.
Не знаю її вік але думаю десь 50, хоча читала що вона вік каже менший.
По моему, она врет лет на 10 про свой возраст
Вишнёвая Леди
• 1 час назад
Ответ дляПіу!Піу!
Из 80х, в 90х такое не носили
А я пам´ятаю однокласницю з таким кольором і начос. В 90 якраз це було.
Група тату волкова з подібною була.
Вишнёвая Леди
• 59 минут назад
Ответ дляПіу!Піу!
Так, ій більше аніж вона каже.
Балаболка• 59 минут назад
наверное это - все вместе...(
а, еше, это явное доказательство того, что ’широкая кость’, ну, и, соответвственно ’не широкая’, это не отмазка (смотрю на ее коленную чашечку и на свою)
Піу!Піу!• 58 минут назад
Ответ дляВишнёвая Леди
Група тату волкова з подібною була.
Были такие прически, но не прям массово. У неё не то что начес, а какое то гнездо на голове
Последний вагон• 59 минут назад
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
С ней встречаются а с женщинами-жопастиками нет)
И с жопастиками тоже встречаются, и кого только не е-ут как говорят в очереди к гинекологу
Последний вагон• 58 минут назад
Ответ дляВишнёвая Леди
У неї зачіска така що голова величезна.
Зачіска з 90х
Ну это тоже
Вишнёвая Леди
• 58 минут назад
Ответ дляПіу!Піу!
При чому роками не міняє.
Піу!Піу!• 57 минут назад
Ответ дляВишнёвая Леди
При чому роками не міняє.
Считает себя неотразимой
Вишнёвая Леди
• 54 минуты назад
Ответ дляПоследний вагон
Ви знаєте я завжди була худенька ( 167/51) і мій бувший хлопець після мене знайшов повненьку і одружився і каже, що любить повних. Так що всіх люблять. Навіть один чоловік і худих і товстих
Піу!Піу!• 52 минуты назад
Ответ дляВишнёвая Леди
Група тату волкова з подібною була.
Похоже вообще на какой то парик. И Розенко моложе неё выглядит
Вишнёвая Леди
• 51 минуту назад
Ответ дляПіу!Піу!
На фото чоловік наче молодше.
В інтернеті вона 90року народження, а на фото всі 50.