Папина дочка• сегодня в 16:32
На що у своєму житті вам вдалось назбирати грошей? чим пишаєтесь?
Тема навіяна фрагментом із програми Супермама, де жінці при дуже низьких доходах вдавалось відкладати, а потім купити квартиру. Поділіться своїми історіями❤
Кукусики• 2 часа назад
Ответ дляПерловая Кашка
Горжусь тем, что не пришлось копить, все подарки
Подарунками пишатись, це як пишатись спадщиною. Сумнівний привід.
Папина дочка
• 2 часа назад
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
а на що ви гроші витрачаєте і який дохід вас змушує аж так заощаджувати?
Лікування, ремонт авто, ремонт квартири, все) дохід у нас невисокий, тому в першу чергу питання, які необхідно закрити
Кукусики• 2 часа назад
Ответ дляПапина дочка
Аналогічно. В мене ще невиліковно хворий, автор. багато витрачено на лікарів.
Я такая - жду трамвая• 2 часа назад
Ответ дляПапина дочка
ну ремонт - це чорна діра, ми призупинили, бо без доходів чоловіка я його сама не потягну, хоч і заробляю +/- 100 тис, тобто по-середньому.
Але в мене емоційно дуже виснажлива робота, і якщо я буду ще і економити на всьому, то просто не витягну.
Тому я ніби нічого собі не купую, лише дітям, а потім як влізу в онлайн-шопінг...((
Сметчица• 2 часа назад
пишаюся своїми дітьми, вкладені гроші в їх освіту, окупилися
вони самодостатні
Капризуля• 2 часа назад
З моїх доходів - б/в 10-річна машина за 6тис.$.
Оплата навчання сину у магістратурі у виші його мрії.
Ну і трохи подорожей всією сім´єю.
Але це все за період, коли жили у своїй квартирі. Зараз те, що я могла б відкладати, іде на дорогущу оренду квартири.
В мене хороша зарплата, але на мені 2 сина і чоловік з проблемами по здоров´ю.
Ну і трохи подорожей всією сім´єю.
Незламна• 2 часа назад
Ответ дляПожмаковна
Зараз доньки попрошу посилання ще раз передивимся і порахуєм, та жінка казала що у неї зарплата була 1-2-3 тис грн., щоб купити квартиру за 40 потрібно відложувати по 6$ в рік
Може то в день зарплатня?
Кукусики• 2 часа назад
Ответ дляСметчица
вони самодостатні
Вашим дітям з вами пощастило. Нам з чоловіком ніхто освіту не давав. Ми вчились в шлюбі,працювали і платили самі, заочно. На становлення йде забагато часу
Василина Семеніч• 2 часа назад
Ответ дляКукусики
А что плохого,если человеку подарили квартиру или машину?
Кукусики• 2 часа назад
Ответ дляВасилина Семеніч
Я десь писала що це погано?
Василина Семеніч• 2 часа назад
Ответ дляКукусики
Я десь писала що це погано?
Вы написали,что нечем гордиться
Кукусики• 2 часа назад
Ответ дляВасилина Семеніч
Вы написали,что нечем гордиться
Ви неуважно читаєте
Ви вже двічі написали щось своє.
Якби мені квартиру подарував мій батько я б пишалась ним, а не собою. В цьому різниця
Ви вже двічі написали щось своє.
Злива інформації• 2 часа назад
я першу квартиру купила в 2000. двушку в Києві за 12,5тис. дол. Трошки не вистачало, то на роботі дали в борг. Потім були часи, коли я їїздавала за 1,2тис в міс. Якби була розумніша, та здала раніше, то ще б на таку за пару років зібрала.
Кавуся• 1 час назад
Робила ремонт в квартирі, техніка, заміна вікон. Зп не більше 14 -16 ніколи не мала. Збирала гроши
Перловая Кашка• 1 час назад
Ответ дляКукусики
Ну гордитесь на что вы там ишачите
Кубик Рубика• 1 час назад
Я вообще свои деньги с пассивного дохода не трачу, только родственникам на подарки
Кубик Рубика• 1 час назад
Ответ дляПерловая Кашка
Єто нормально, мне все мужчины покупают
Кубик Рубика• 1 час назад
Ответ дляЗлива інформації
Мне муж в том же году подарил дом, я его до сих пор сдаю, только в 22м году дам жила сама недолго
мадам Везувий• 1 час назад
Отложила 10k $ . Знаю что не много, но мне спокойнее. К следующему году планирую чтоб было 18-20k
Папина дочка
• 1 час назад
Ответ дляКукусики
Лікарі, аналізи і т.д. - це окрема тема і біль, не дай Боже нікому, як кажуть - лиш би туди не витрачати
Папина дочка
• 1 час назад
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
йой....це не по-середньому, це дуже класно і ви молодець, що так заробляєте, в мене в 4 рази менше, і в нас також ремонт поступовий, бо з грошима так собі, то одне, то інше, але головне здоров´я
Папина дочка
• 1 час назад
Ответ дляКапризуля
Ну і трохи подорожей всією сім´єю.
ну так, в різні періоди різні потреби, і все потрібно пережити
Капризуля• 1 час назад
Ответ дляПапина дочка
Так, я намагаюсь бути вдячною за те, що в такі тяжкі роки в мене є робота з гідною зарплатою, яка дає можливість пережити війну і всі ці труднощі не в бідності і в злиднях.
Папина дочка
• 1 час назад
Ответ длямадам Везувий
Це класно, але як за рік назбирати 8-10 тис? Ці, які вже є, за скільки накопичили?