Можливо хтось замовляв нещодавно спортивний одяг цієї фірми. За який період часу вони доставляють замовлення в Україну? Яка якість одягу ? Розмірна сітка відповідає тій, що вказана на сайті?
Купую офлайн у Львові Якість різна, треба дивитися і щупати Є дуже гарний трикотаж, є що втрачає вигляд ( рекомендації щодо прання дотримуюсь) Розмірна відповідає , принаймні з того що я купувала
Беру не один рік речі цього бренду. Мені подобається, але коли будете замовляти орієнтуйтесь на склад, якщо це футболка беріть найщільніші, штани бавовняні і т.д Брала і білизну, все ок, але дійсно більш дешевший одяг немає тої якості, як більш дорожчий