Alena Shvetch• 2 часа назад

Бренд 4f

Можливо хтось замовляв нещодавно спортивний одяг цієї фірми. За який період часу вони доставляють замовлення в Україну? Яка якість одягу ? Розмірна сітка відповідає тій, що вказана на сайті?
Oksana0612• 2 часа назад
Купую офлайн у Львові
Якість різна, треба дивитися і щупати
Є дуже гарний трикотаж, є що втрачає вигляд ( рекомендації щодо прання дотримуюсь)
Розмірна відповідає , принаймні з того що я купувала

Услада• 2 часа назад
багато синтетика
HappyM• 1 час назад
Беру не один рік речі цього бренду. Мені подобається, але коли будете замовляти орієнтуйтесь на склад, якщо це футболка беріть найщільніші, штани бавовняні і т.д Брала і білизну, все ок, але дійсно більш дешевший одяг немає тої якості, як більш дорожчий