Mrs.Sexuality• 04 августа в 13:08
Ябко или Кактус?
Девочки, кто покупал айфон в этих магазинах, что скажете про них?
Иванка Бур• 04 августа в 14:05
Ответ дляGalaProh
Добрий день! Ці магазини не є авторизованими партнерами Apple в Україні. Подруга доньки минулого літа купила в Ябко айфон( здається, 13), зимою зламався Face ID, не знає що робити, дзвонила в магазин- сказали ремонт 5 тис, тобто те що зекономила-заплатить зараз.
Бу чи новий брала?
Mrs.Sexuality
• 04 августа в 15:36
Ответ дляGalaProh
В офіційному Цитрусі також заплатила б за ремонт, якщо це не гарантійний випадок.