Стервочка• 1 час назад
Як Ви вважаєте коли пара проводить разом час 24/7 це плюс чи мінус?
Чи швидко зникає романтика в такій парі? Чи не втомлюються один від одного?
Я дуже люблю чоловіка, проте мені було би важко і працювати, і жити разом. Мені потрібна деяка тимчасова відстань, хоч на роботі. Проте я задумалася, чи не з таких пар формуються пари які у старості ледве переносять один одного, бо звикли бути по роботам, а велика кількість спільного часу обтяжує?
Люблю Украину• 1 час назад
Мы скучаем друг о друге)командировки больше двух дней уже проблема
С предыдущим мужем подобного не было
СКИБИДЫШь• 1 час назад
Должно быть время для себя и отдых, когда предоставлен каждый себе. 24/7 это раздражение потом обычно
Гжегож Бженчишчикевич• 1 час назад
В різних пар це по-різному. Мої батьки все життя разом, працювали 40+ років на одній роботі, разом на работу, разом з роботи. Все життя душа в душу, я ні разу не чула щоб вони сварилися.
А буває що потрібно відпочивати один від одного, щоб мати кращі стосунки
Я тут Живу• 1 час назад
Ответ дляСКИБИДЫШь
Сегодня у нас был корпоратив)
Мой сотрудник весь день сидел в телефоне и переписывался со своей девушкой…Они по жизни «мы с Тамарой ходим парой»
Вкуси мене• 1 час назад
Кому-то плюс, кому-то минус.
Вспомните всплеск разводов после ковида, но при этом много пар прекрасно это перенесли
СКИБИДЫШь• 1 час назад
Ответ дляВкуси мене
Кому-то плюс, кому-то минус.
Немного перенесли, многие развелись как раз, вы ж сами написали - бум разводов
Помаранчова душа• 1 час назад
24/7 думаю трохи занадто, людина повинна самореалізовуватись і розвиватись як особистість, самостійно, а не лише в партнерстві.
Ку-кусик• 1 час назад
Работать в одной компании с уже - врагу не пожелаешь. Даже в очень большой, даже в непересекающихся направлениях.
А уж в микро-фирмочке на 20 человек - и подавно.
Пьяная вишня• 59 минут назад
Я взагалі не розумію як можна бути разом 24/7
У вас не має подруг, спорту, хоббі?
Мішечок щастя• 47 минут назад
Якщо їм так комфортно і подобається,то плюс,якщо це вимушено і вони від цього страждають,то мінус
АфродитаПетровна• 35 минут назад
Ответ дляНаташа_32
Надо хоть немного быть не вместе. Иначе быстро устанете и к 15 годам совместной жизни разойдётесь.
Наташа
и этим все сказано
Не худа ні разу• 28 минут назад
С каждым годом только лучше и лучше отношения. Вместе 24/7 уже 6 лет, до этого еще лет 6 вместе проводили примерно 16-18 часов в сутки, потому как ходили на работы в офис. Первые года могли ссорится и притирались. Меня прям все парни бесили, ну просто не знаю, по каждой мелочи, терпеть не могу когда тормозят и тупят. мой муж ни одной секунды меня за всю жизнь ни разу не бесил, потому что на фоне него я тормоз. Возможно было один раз когда бесил, я сильно болела, но это длилось примерно 5 минут
Не худа ні разу• 27 минут назад
Ответ дляВкуси мене
Кому-то плюс, кому-то минус.
Вот как раз когда начался ковид, вот нам это на пользу пошло. Полностью изменились отношения, с того времени только крепче и крепче, как сиамские близнецы
Стервочка
• 18 минут назад
Ответ дляНе худа ні разу
Ми теж після ковіду зрозуміли що підемо у ЗАГС, бо ми не посварилися за той час,знайшли баланс бути разом і зберігати простір. Проте все одно, я люблю іноді побути одна. І справа не в партнері, а в мені.
Опля Картопля• 13 минут назад
Ответ дляКу-кусик
Кому як.
Ми з чоловіком таке сприймаємо як свято.
Разом 20+ років.
Ковід, коли пів року були разом 24/7 в одному приміщенні - сприйняли як подарунок.
Але ми і сходились на спільних інтересах, хоббі. У нас навіть друзі спільні.
Зараз чоловік зве до себе працювати, але маючи дитину школярку, мені зручніше вдома онлайн в даний момент.
Ми зараз у родичів відпочиваємо, чоловік щовихідних приїжджає. Їде одразу після роботи, щоб побачитись. Хоча це далеко. А міг би з друзями погуляти, або просто відіспатись.
Разом 20+ років.
Опля Картопля• 11 минут назад
Ответ дляПьяная вишня
У вас не має подруг, спорту, хоббі?
У нас друзі, спорт і хоббі спільні з самого початку. На цьому і зійшлись.
Можемо провести час окремо, ніхто нікого не тримає, ми не ревниві, але на першому місці час разом. Нам цікаво разом.
Разом більше 20 років.