Це пишуть російські боти. Ну давайте. По пунктах. Шо ми повинні вимагати від Зеленського: поїдь у Москву? Далі шо?
Колупалочка• 1 час назад
Ответ дляlilul990
У нас не буде професійної армії, мамой клянусь
При чотирижди ухилянті Зеленському точно не буде нічого крім концтабору.
Червона калина• 59 минут назад
Я с этих ботов в шоке, они просят требовать мира, а конкретно что должно быть в требовании не излагают.
Ведь для мира просто прекратить защищаться, это самоубийство, да и Зеленский в рашку не поедет, потому что они там с кукухой не в ладах, завалят ещё и скажут что так и было, он приехал уже такой.
Донька подруги• 56 минут назад
1) Дорогий наш Володимир Олександрович, будь ласка, відміни вибори назавжди у всіх областях та на всіх рівнях!
2) Нагороди себе титулом Імператор Людства, адже ти цього гідний!
3) Олену Володимирівну Кияшко признач Імператрицею Всесвіту, з диктаторськими повноваженнями! Досить їй уже ошиватися на задвірках!
Вважаю, що саме з цих трьох основних пунктів слід розпочати, причому негайно. Після цього поговоримо про мир.
Ответ дляДонька подруги
Хто така кияшко?
Донька подруги• 57 минут назад
Ответ дляlilul990
Хто така кияшко?
Ви, головний воєнкор ресурсу, ставите мені такі запитання? Діти малі і ті знають! Соромно за вас!
Я б такое не носила, но продаю• 56 минут назад
Ответ дляЧервона калина
За ним ніхто жалкувати та плакати не буде
А я з косою• 56 минут назад
Зашла в тему с этим названием такая радостная, увидела что такая тема от вас так удивилась, а потом дочитала текст и расстроилась, чудо таки не бывает, кастрюля((
Колупалочка• 55 минут назад
Ответ дляlilul990
Ми не будем виготовляти власну балістику?
Нам не треба, нам дадуть.
Вові дадуть і спереді і сзаді. Головне в правильну позицію цю повію поставити.
Колупалочка• 54 минуты назад
Ответ дляlilul990
Вас хтось на привязі держе?
Як казав мерзавець притула : Хто немає грошей, Тиса не холодна.
Колупалочка• 54 минуты назад
Ответ дляlilul990
Ми не вступаємо в нато, нікагда і ні за што
Ви тільки в гівно й можете вступити.
Колупалочка• 54 минуты назад
Ответ дляДонька подруги
Точняк.
Культ лічності вже почався.
В моїй хаті моя правда• 53 минуты назад
Ответ дляlilul990
Які ваші предложенія? По суті питання
нет у них никаких предложений. эти все, которые жили и живут в неоккупированных районах страны - им похер на оккупированные земли. отдавайте-забирайте не жалко. не их же дома там остались.
Червона калина• 52 минуты назад
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
С этим частично согласна, кто-то его любит и это его дети, только это не остановит войну, если в рашке его завалят