Пожмаковна• вчера в 22:29

Хочу уехать, мне 25 лет, девушка, стоит ли?

Чарівне зіллячко• вчера в 23:16
Ответ дляПожмаковна
Кто тебе виноват, отрежь уй и выезжай, удачи братик
Опача🤣🤣🤣

автор Пожмаковна • вчера в 23:16
Ответ дляЧарівне зіллячко
В плече? В смысле - в одно плечо только? 🥹
Мать с одной ложки кормила, на которой ширку грела?🥹🥹🥹
Чарівне зіллячко• вчера в 23:18
Ответ дляПожмаковна
Она поэтому у тебя так рано откинулась? Всю жизнь на системе?
Курочка-чубаточка• вчера в 23:18
Ответ дляОтчебучкина
Конечно, 100% стоит…и так 4 года потеряли( 😢
Смотри, чтоб ты не потеряла,а потом вернёшься а ребенка в школу возьмут в класс на два года меньше
Курочка-чубаточка• вчера в 23:19
Ответ длядожену і ощасливлю
Я теж вперше задумалася над виїздом, раніше більше в теорії, але чим далі тим більше, приходить розуміння що війна вигідна як рашистам, так і зелені, і ні українське ні російське керівництво не зацікавлене в припиненні війни. Тому, на жаль, хоч і я люблю Україну, проте не бачу ніякого майбутнього для себе тут
Ой писля выйни прискачете
дожену і ощасливлю• вчера в 23:25
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ой писля выйни прискачете
Твоя рашка теж розвалиться, вас теж привчають до нашої незламності - по вашому ’патєрпім’. Але суть та сама, що потужна незламність, що можем патєрпеть.
Курочка-чубаточка• вчера в 23:27
Ответ длядожену і ощасливлю
Дура Ти кончена,не маю відношення до кацапні
Почекуха• вчера в 23:30
Секс-услуги в Голландии легализированы. Если что на улице не останетесь:)