Дайте вподобайок• 2 часа назад
Это опасная родинка?
Снегурочко• 1 час назад
Навіщо було збільшувати фото не зрозуміло мені. Зробіть звичайне фото, а ще краще перевірте в дерматолога. На вид звичайний плоский невус, але і фото не чітне і без дерматоскопії не скажеш точно
КозацькаДуша• 22 минуты назад
Тут і брюліки на око визначають, золото, розмір ноги, колір волосся і вік по фото. Тому вашу родимку проаналізують досить швидко, до обіду вже буде декілька підтверджених результатів аід проффесіоналів