Дюймовочка• вчера в 15:43

Кришталева печера Тернопільська область

Можливо хтось був недавно
Там потрібно попередній запис чи можна приїхати без?
Дзвоню кілька днів на номер на сторінці, ніхто не відповідає.
А їхати просто так зі Львова не дуже хочеться.
Колись була там з класом, хочу дітям показати. Дякую заздалегідь за відповіді!
Джем Шакіри• вчера в 16:06
Минулого року ми їздили без запису, там на місці купили білети, нас приєднали якраз до групи школярів. На спеку - шикарний варіант екскурсії. Охолодились ))

Меня много• вчера в 16:06
Були в травні з шкільним класом, через турагенство, і навіть вони попередньо не змогли записати. Приїжджаєте і в порядку черги. я думаю вас до якоїсь групи можуть доєднати.
Джем Шакіри• вчера в 16:06
В Антлантиду треба записуватися. І там в рази шикарніше, ніж в Кришталевій. Але й складніше просуватися.
автор Дюймовочка • вчера в 16:07
Ответ дляМеня много
Дякую
автор Дюймовочка • вчера в 16:08
Ответ дляДжем Шакіри
Нам для першого разу достатньо Кришталевої
Але буду знати на майбутнє, дякую
Меня много• вчера в 16:19
Ответ дляДюймовочка
Але буду знати на майбутнє, дякую
Зараз мабуть накращий час, щоб не зі школярами, тому що як до них приєднають, екскурсію чути взагалі не будете.))
Мені там сподобалось, але не чула нічого через галас дітей.)