Свезло так свезло• вчера в 21:38
Поясніть про вступ
Подали заяви на навчання - 5 на бюджет і 4 на контракт. Сьогодні ввечері з´явилась рекомендація одна на контракт.
Тобто виходить, що донька не пройшла на бюджет, чому тоді ті уніаерситети, куди ми подавали на бюджет, не дають рекомендації на контракт?
Совбез• вчера в 21:51
Ответ дляоксюморон
По всіх заявках мають прийти рекомендації або відмови
Удалено администрацией...
бЭйбА• вчера в 21:51
Ответ дляоксюморон
Це ви не в темі. Система реально тупить, не приходять рекомендації, не можна підтвердити вибір. Є час до 11 серпня
Рекомендации всем пришли одновременно, но из-за того, что все одновременно пытаются зайти, система перегружена.
Шиворіт навиворіт• вчера в 21:51
Ответ длябЭйбА
Вы совсем не разбирались с правилами поступления этого года? Заявления на бюджет и контракт рассматриваются в одном алгоритме в порядке приоритета, который вы поставили. И вы получаете только одну рекомендацию - первое заявление, по которому ребенок проходит по баллам и лицензионному объему вуза. Последующие заявки больше не рассматриваются.
Теперь вы можете не принять эту рекомендацию, если вы приоритеты неправильно расставили и хотите контракт по другому приоритету, и активировать другую заявку на контракт. Но рассматриваться она будет только во вторую волну, и получить новую рекомендацию вы сможете, только если на желаемую программу после первой волны остались незаполненные контрактные места. В популярных вузах их может и не быть или быть очень мало.
якщо вже і після цього автор і коментатор не розбереться ,то вже і пояснювати нема чого
Мамкиня доця• вчера в 21:53
Якщо поіоритети 1-5 були на бюджет, а вам дали рекомендацію по нижчому пріоритету на контракт, то так, на бюджет ви не пройшли за балом.
Якщо ви хотіли на контракт треба було ставити заявку на контракт з відповідним пріоритетом.
Мамкиня доця• вчера в 21:53
Ответ дляоксюморон
Маячня
Шиворіт навиворіт• вчера в 21:54
як можна не розібратись ,якщо дитина вступає ? в мене хлопець доньки цього року вступив ,то навіть я все вивчила бо на наступний рік згодиться і нам
Свезло так свезло
• вчера в 21:56
Ответ дляШиворіт навиворіт
Вам сказати про пиріжок?
Мамкиня доця• вчера в 21:57
Ответ дляШиворіт навиворіт
В групв вступ 26 повно обурення, чого я за 1м пріоритетом не пройшла в цей універ, а дитина з 5м пройшла
бЭйбА• вчера в 21:58
Ответ дляМамкиня доця
Я тоже там регулярный читатель. ))
Свезло так свезло
• вчера в 22:00
Ответ длябЭйбА
Я тоже там регулярный читатель. ))
А що це за група?
бЭйбА• вчера в 22:01
Ответ дляСвезло так свезло
А що це за група?
В Фейсбуке группа Вступ 2026, там и официальная информация, и вопросы-обсуждения
Свезло так свезло
• вчера в 22:02
Ответ длябЭйбА
Дякую!
Шиворіт навиворіт• вчера в 22:04
Ответ дляоксюморон
так виглядає рекомендація ,а відмова ніяк не виглядає ,так само як і вчора було і позавчора .Зміни в статусі лише в 1 заявці на вступ.
Шиворіт навиворіт• вчера в 22:13
Ответ дляСвезло так свезло
Дякую!
буде що донабір восени на контракти ,там наче додатково можна подавати,але де будуть місця і лише контракт
Совбез• вчера в 22:17
Ответ дляШиворіт навиворіт
И только в том случае, если остались не использованые заявки. Если уже подали все 10, то дополнительно подать осенью уже не сможете. Такие правила.
Шиворіт навиворіт• вчера в 22:21
Ответ дляСовбез
от про це не знала ) дякую
Леннон_Жив!• вчера в 22:27
Всі з таким жахом пишуть про ’не вступити’... А що в цьому кошмарного? Результати нмт будуть дійсні ще рік. Мало того, за рік можна підготуватись, врахувавши помилки. Дитина може ще й працювати якийсь час, подорожувати чи просто спробувати себе в інших напрямках (може ще змінить пріоритетм). Це, як на мене, значно краще, ніж на третьому курсі зрозуміти, що ’не то пальто’
Шиворіт навиворіт• вчера в 22:30
Ответ дляЛеннон_Жив!
не рік а 3 чи 4 ) мені цікаво як буде проходити вступ коли 11 випуститься ,а 10 буде вчитись 2 роки ще .
Леннон_Жив!• вчера в 22:32
Ответ дляШиворіт навиворіт
Так, цей час близько))) мабуть ніяк, буде провал в один набір.
Шиворіт навиворіт• вчера в 22:34
Ответ дляЛеннон_Жив!
вузи не будуть рік набирати ? чи просто обмежений набір буде .Скоро дізнаємось
бЭйбА• вчера в 23:10
Ответ дляЛеннон_Жив!
После свободного года точно так же можно потом поступить и понять, что не то пальто.
бЭйбА• вчера в 23:13
Ответ дляШиворіт навиворіт
У меня младший как раз будет выпускаться к первый год выпуска полноценного НУШ. Тоже интересно сколько ж абитуриентов будет в год перед его выпуском и что МОН и вузы с этим будут делать.
Самоучка• вчера в 23:55
Ответ дляМамкиня доця
Це діти порадниць, які міряють від 1.
Самоучка• вчера в 23:58
Ответ дляШиворіт навиворіт
Це буде у 2029.
Їжак в панчохах• сегодня в 00:26
Ответ дляСвезло так свезло
Мене цікавить, чому ті університети, куди ми подавали і не пройшли на бюджеь, не пропонують контракт?
Можливо ще варто почекати.
Мамкиня доця• сегодня в 08:52
Ответ дляoksana11
ну, мабуть, удитини з 5 пріоритетом вищий бал)
Ну звісно.
І після цього міліон повідомлень: навіщо тоді пріоритет, якщо він не діє? Якби мене не ввели в оману, ми б по-іншому вме поставили. Мон ідіоти, не можуть чітко написати
Мамкиня доця• сегодня в 08:54
Ответ дляШиворіт навиворіт
Уточню: Буде не в усіх універах і можна подати нові заяви лише якщо є невикористані місця для заяв з першої хвилі. Наприклад, у автора 9 заяв з 10, тобто одну заяву може ще подати у вересні.
А ті, хто всі 10 використав і нікуди не поступив, такої модливості вже не матимуть.