Свезло так свезло• вчера в 21:38
Поясніть про вступ
Подали заяви на навчання - 5 на бюджет і 4 на контракт. Сьогодні ввечері з´явилась рекомендація одна на контракт.
Тобто виходить, що донька не пройшла на бюджет, чому тоді ті уніаерситети, куди ми подавали на бюджет, не дають рекомендації на контракт?
Тобто виходить, що донька не пройшла на бюджет, чому тоді ті уніаерситети, куди ми подавали на бюджет, не дають рекомендації на контракт?
показать весь текст
Мамкиня доця• сегодня в 08:56
Ответ дляЛеннон_Жив!
Всі з таким жахом пишуть про ’не вступити’... А що в цьому кошмарного? Результати нмт будуть дійсні ще рік. Мало того, за рік можна підготуватись, врахувавши помилки. Дитина може ще й працювати якийсь час, подорожувати чи просто спробувати себе в інших напрямках (може ще змінить пріоритетм). Це, як на мене, значно краще, ніж на третьому курсі зрозуміти, що ’не то пальто’
Прямо жахливого тут нічого. Але досадно, якщо дитина старалася і добре для своїх можливостей здала нмт, а через неправильну розстановку пріоритетів прогавила свій шанс навчатися в омріяному місці на омріяній спеціальності
2
автор
Свезло так свезло
• сегодня в 12:48
І ще. Перед тим, як подавати заяви, я телефонувала в усі виші, щоб підтвердити можливість цілковитого онлайн навчання. Коли прийшла рекомендація, і я сьогодні ще раз з приймальною комісією розмовляла, то вони мене ’порадували’, що онлайн тільки на заочному. Це ж хтось такий обізнаний тоді мені сказав, що це можливо на денному відділенні.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу