Голубец• вчера в 16:49

Просити лікаря про кесерські чи спробувати народити самій?

Дівчата, в кого низький больовий поріг, як народжували? не знаю, як правильно вчинити: 40 тижнів, лікар оглянув на наявність розкриття шийки (ще закрита), і навіть це було для мене боляче. Як зрозуміти чи зможу народити сама?
автор Голубец • 2 часа назад
Ответ дляКвартираЧья
Когда будете рожать, поймёте что осмотр не был болезненным) Лёгких родов!
Спасибо

автор Голубец • 2 часа назад
Ответ дляНалогообложу
Для мене огляд шийки був на рівні з пологами)
Якщо ви думаєте, що після кесарського у вас не буде боліти, то для вас буде ’офігєть який сюрприз’

Відновлення після операції досить довготривале. І у вас на руках буде дитина
У вас КС було?
автор Голубец • 2 часа назад
Ответ дляЛеди_в_ночи
Если есть показания, только в таком случае это оправдано
як таких нема, але вся майже вагітність на збереженні і прогестероні, тому і боюся
Налогообложу• 2 часа назад
Ответ дляГолубец
У вас КС було?
Ні, я народжувала вагінально, природні пологи
До цього в мене була операція гінекологічна по видаленню своїми, майже по об´єму як кс.
Тому знаю період відновлення після операції і природніх пологів
Це небо і земля.

Я не уявляю як потім після операції ще за дитиною дивитися, це важке відновлення. Це дуже боляче потім і довге відновлення, можливі ускладнення
Налогообложу• 2 часа назад
Ответ дляГолубец
В мене прогестерон був до 32 тижня (великі дози, вагітність після ЕКЗ). Пологи почалися самостійно на 40му тижні
автор Голубец • 2 часа назад
Ответ дляНалогообложу
Це небо і земля.

Так, в ідеалі, звісно, добре б якби самій вдалося, але 41 тиждень і жодних симптомів
Налогообложу• 2 часа назад
Ответ дляГолубец
А які симптоми ви чекаєте?
автор Голубец • 2 часа назад
Ответ дляНалогообложу
Оо, дякую що поділились, в мене теж це на останній стимуляції вийшло (7 чи 8), вже до екз почала готуватись і збирати аналізи
автор Голубец • 2 часа назад
Ответ дляНалогообложу
А які симптоми ви чекаєте?
та я ж не знаю точно, але шось має бути (казали про передвісники, пробка відійти, живіт не опустився, тренувальні перейми шось таке)

Налогообложу• 1 час назад
Ответ дляГолубец
В мене тренувальних жодного разу не було. Вони далеко не у всіх бувають.
Пробка може відходити шматочками за тиждень десь або відійти повністю вже як відійдуть води.
Живіт не у всіх опускається, в мене не опускався)

Не налаштовуйте себе на стрес. Довіряйте собі і лікарю.
GalaProh• 1 час назад
Ответ дляTeonaa
А чому виникає слабка діяльність?
Так і не зрозуміла, тих причин, що найчастіше описують: ранні або пізні перші пологи, великий плод, діабет чи захворювання щитовидної залози-не було. Скоріш за все, гормональний збій, але всі аналізи при вагітності були в нормі. А два рази починаються перейми, відкриття на 4-6, а потім далі не йде.
автор Голубец • 1 час назад
Ответ дляНалогообложу

Дякую за підтримку⚘
Teonaa• 1 час назад
Ответ дляGalaProh
Ну а чого не чекають. Ну от що таке не йде..це ж індивідуально. Ніщо нікуди «йти» в такі то терміни по ідеї і не має, за умови що в дитини все ок.

А ті причини що от Ви написали- то про них лікар в курсі ДО пологів, і чому тоді не направляє одразу на КР🤷‍♀️

Окситоцин вони пхають направо і наліво. І порушують природні процеси. Це стрімко, боляче і думаю травматично. Ну що за хєрня

А Ви ходили сама чи із чоловіком? Я просто з.
І я не платила, нічого не домовлялися. Просто привіз🤷‍♀️ жодного руху зайвого бригада не робила. Знеболювальне - самі бігли пропонували 🤷‍♀️ всі страхи- не виправдалися
GalaProh• 1 час назад
Ответ дляTeonaa

На жаль, не маю медичної освіти, тому пояснити дії лікарів не можу, думаю, повʼязано з тим, скільки часу знаходиться дитина в пологах, перші пологи наче й недовго-о 12 прокололи пузир, розкриття не йшло, крапельницю з окситоцином і вже за 3 години народила( з видавлюванням та епізіоотомією😢), знеболення не було, але то 17 років тому.
Вже на другі пологи домовилися з лікарем, спостерігав з 5 тижня, і точно знала, що сама не піду на пологи, були з чоловіком. Звісно, пройшло багато років, інше місто, але відношення, коли хтось є, зовсім інше.
Teonaa• 31 минуту назад
Ответ дляGalaProh
Ну отож. А чого було його проколювати, нікому не ясно
Проколюють це коли зелені води чи щось таке. Ну термін 42+ там.,,ктг погане..
Було?
Якщо ні, то🤷‍♀️ просто щоб укорити все і не стирчати з вами ото