Вилами по воде• 1 час назад
Хочу поїхати в Німеччину із дитиною
Чоловік каже ,що він проти,що він може зробити?
Коли дитина і моя ,ми не розписані
Я в Києві навіть роботу за 20 тисяч не можу знайти,а в Німеччині допомагають на 40 тисяч в місяць,то задумалась ,що треба валити із цієї діри в прямому сенсі слова
І ще таке питання чи зможу я після курсів працювати десь,так як в мене немає освіти окрім середньої?
Коли дитина і моя ,ми не розписані
Вилами по воде
• 1 час назад
Ответ дляКавуся
Ви ж прийняли рішення,вивезти, то везіть, наразі юридично він не може вас обмежити. А в нього є саої підстави доя,його рішення. Що не так?
Які підстави?
Вилами по воде
• 1 час назад
Ответ дляХочу барабульки
А де він її тримає, що ’не віддасть’?
Так каже
Кавуся• 1 час назад
Ответ дляВилами по воде
Плюс цілу ніч через ракети не спати ,а потім іти на роботу,це як і навіщо???
Це життя, а працювати треба, щоб саме ваша дитина мала що поїсти і де поспати.
Доречі, після ночі у таборі, користування загальними туалетами та душовими, вам доведеться вчити на колінці чужу складну мову, складати екзамени, ходити на роботу, обов´якоково віддати дитину у школу чи сад с такою ж чужою мовою. Доречі, дорога до школи/ роботи/ курсів може займати по кілька годин у будь-яку погоду і це рахується нормою.
Вилами по воде
• 1 час назад
Ответ дляСолоденька цукОрка
Чтобы были деньги. Обычно ходят на работу ради денег
Так ,але це коли відпочивають та сплять вночі
Хочу барабульки• 1 час назад
Ответ дляВилами по воде
Ну вибачте працювати за 10 тисяч то не варіант
А де ви раніше працювали
Кавуся• 1 час назад
Ответ дляВилами по воде
4 роки, по-вашому, люди не працюють?
Вилами по воде
• 1 час назад
Ответ дляКавуся
Ви в Німеччині зараз?
Відморожена• 1 час назад
Езжайте.
С ребенком вам быстрее дадут квартиру кстати.
Пойдете на курсы, поступите куда-то на Ausbildung, получите образование. Это все 4-5 лет
Вилами по воде
• 1 час назад
Ответ дляКавуся
4 роки, по-вашому, люди не працюють?
Це щось гарне?
Солоденька цукОрка• 1 час назад
Ответ дляВилами по воде
У меня все подруги,соседки,мамы однокурсников работают. Значит вам хватает и нет нужды
Кавуся• 1 час назад
Ответ дляВилами по воде
Для його рішення
Він має право на будь яке рішення, як і ви. І так, він не може наразі заборонити виїзд дитині і вам. А ви шукаєте привід перекласти на нього відповідальність за ваше нездійснене бажання поїхати
Пригаю-цибаю• 59 минут назад
Ответ дляВилами по воде
А держава не дасть житло?
Звісно ні, тимчасове. Шукати треба
Кавуся• 59 минут назад
Ответ дляВилами по воде
Ви в Німеччині зараз?
А тільки у Німеччині батьки мають забезпечувати своїх дітей?
Замулена ріка• 59 минут назад
Ответ дляВилами по воде
А держава не дасть житло?
дасть дасть, все дасть
Замулена ріка• 59 минут назад
Ответ дляНоски на подтяжках
Табір вам дасть держава. Далі все будете шукати самі
и араба в придачу
Відморожена• 57 минут назад
Ответ дляКавуся
В какой дыре вы живете, даже интересно, что вам надо часами добираться и даже школы нет.
Пригаю-цибаю• 57 минут назад
Ответ дляВилами по воде
А чоловік же ходить. А ви чому ні?
Вилами по воде
• 54 минуты назад
Ответ дляПригаю-цибаю
А чоловік же ходить. А ви чому ні?
Не можу знайти роботу із оплатою хочаб 20 тис на місяць
Вилами по воде
• 53 минуты назад
Ответ дляКавуся
Це щось життєвонеобхідне
А які в них зп?
Кавуся• 48 минут назад
Ответ дляВилами по воде
Можна, 20 тис отримує прибиральниця виробничих приміщень. А комірник-пакувальник отримує від 30 тис. У чому ваша проблема, авторе?
Вилами по воде
• 45 минут назад
Ответ дляКавуся
Оголошення скиньте