МеняАЖтрусит• вчера в 22:17

Школы Запорожья работают?

Вынуждены будем в конце августа сюда переехать. Дочка должна будет идти в 9 класс. Работают ли школы офлайн или онлайн только?
Хлопаю ресницами• вчера в 22:21
Спробуйте подзвонити до школи і запитати. Так роблять. Не дякуйте

Самоучка• 2 часа назад
Краще не треба їхати в Запоріжжя
маминаБубочка• 2 часа назад
Ответ дляХлопаю ресницами
В нас у школі, наприклад, ще спробуйте застати когось до на початку серпня. Гадаєте порадницям із Запоріжжя так важко буде відповісти?
Омлетик• 2 часа назад
В каком районе города жить будете?
ПуГоФФка• 2 часа назад
Родичі в районі, у них побудували підземну школу, діти навчаються очно.
Хлопаю ресницами• 2 часа назад
Ответ длямаминаБубочка
Я не гадаю
З таким запитанням потрібно безпосередньо зверталися до школи
Омлетик• 2 часа назад
В Запорожье довольно много подземных школ. Все зависит от того, где вы жить собираетесь.
Пишущаяся• 2 часа назад
А чего им не работать,?
Цвіпканя• 1 час назад
Ответ дляХлопаю ресницами
Можуть не відповісти. На приклад у нас в Дніпрі в сусідній з нами школі від прильотів вибило вікна та пошкодило дах, за 2 місяці нічого не відремонтували і навіть тендер на роботи ще не зʼявився. А батькам обіцяють,що діти 1 вересня сядуть за парти. 💯 30 серпня скажуть, що не встигли і всі на онлайн.

Самая СоветЧиваЯ• 43 минуты назад
конечно оффлайн, там бомбят постоянно.