Бідося• 1 час назад

Если у мужчины в резерве отсрочка

Сможет ли он с Днепра доехать до Закарпатья? Наслышана что там им пофиг на брони/отсрочки
Зубная фея• 1 час назад
Поездом сможет.

ПочтальЁнша• 1 час назад
Що значить пофіг?
автор Бідося • 1 час назад
Ответ дляЗубная фея
Поездом сможет.
Нужно машиной
автор Бідося • 1 час назад
Ответ дляПочтальЁнша
Що значить пофіг?
Ну вот так…
ПочтальЁнша• 1 час назад
Ответ дляЗубная фея
Поездом сможет.
А машиною не зможе?
Зубная фея• 1 час назад
Ответ дляБідося
Нужно машиной
Тогда пусть ничего не подписывает.
Зубная фея• 1 час назад
Ответ дляПочтальЁнша
А машиною не зможе?
Та сможет, скорее всего. Но возможны варианты.
Головний кошак• 1 час назад
Ответ дляБідося
Нужно машиной
Зможе. Гірше ніж у Дніпрі ще пошукати треба. Хіба що Одеса та Харків можуть позмагатися з Дніпром по свавіллю ТЦК
Головний кошак• 1 час назад
Ответ дляБідося
Ну вот так…
Я з Дніпра. 2 тижні тому сусідка з чоловіком та дитиною машиною їздили в Яремче. Чоловік заброньований, працює в ПриватБанку. Жодних проблем не було, перевіряли Резерв і все

АдляВасЯникто• 1 час назад
Юрист которого поймали месяц назад блогер
А я з косою• 1 час назад
Ми їздили автівкою з Києва. До Закарпатської області нас жодного разу не зупиняли. В Закарпатській області зупиняли двічі на стаціонарних блок постах. Дивилися Резерв +
Можливо то так пощастило. Їздили в Сваляву у відпустку.
Чоловік має відстрочку по роботі, але дозвіл на виїзд закордон не мав.
сказочное_Бали• 1 час назад
Зможе
Всім шампаньського• 1 час назад
Вільна країна вільних людей
ПочтальЁнша• 1 час назад
Ответ дляВсім шампаньського
Вільна країна вільних людей
Всім 🍾 шампанського 🌷
Мэри Попкинс• 1 час назад
В середині липня їздили в Карпати. Село на межі двох областей. Але ми весь час каталися, то в Яремче, то в іншу сторону. Блок-постів від Києва до місця призначення було 7 шт. По місцю там теж постійно були пости. Зупиняють і перевіряють Резерв+. Якщо недалеко від державного кордону, то перевіряли документи й у мене та дитини. Також просили відкрити багажник, та дивилися на сумки. У чоловіка відстрочка. Весь час ніхто навіть з машини не просив вийти. Просто резерв, паспорт (мій), с-во нар. сина (12 років), ну і багажник))))
Червона ікорка• 1 час назад
Ну, если быковать не будет, то сможет. Ездим харьков-киев, киев-Львов. За все время помотретюли отсрочку 1 раз. В остальные разы только муж берет телефон, чтоб открыть резерв, желают счастливого пути.
Наташа_32• 36 минут назад
Так. По фиг на все. Гребуть все, що рухається чоловічої статі.
Княгиня пітьми• 30 минут назад
Пусть в день дороги проверит свой резерв, на всякий случай. Знаю такие случаи, что слетела отсрочка, а человек не знал. А так все должно быть хорошо. Знакомые ездят регулярно межгород, пока никаких проблем не было